2737
2734
دوستان بنا به گفته دوست عزیزی به نام لادن

مراسم سپند عزیزمون امروز راس ساعت 5 تا 6.5 برگزار میشه ادرس هم:

فلکه دوم صادقیه بلوار ایت الله کاشانی مجتمع نابینایان شهید محبی تالار همایش جواد موفقیان

به امید دیدنتون در اونجا تا شاید آرامش خاطری بشیم برای دل دردمند ماندانای عزیز

روحش شاد .
بی تو برای من ، فردا پراز غمه / بی تو هوا پسه ، دنیا جهنمه

وای خدای من خیلی ناراحت شدم خداوند بهشون صبر بده
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2740
خدایا فقط به پدر مادرش تحمل بده یه کاری کن مهر سپند از دلشون بیرون بره گرچه نمیشه اما یه کاری کن خاک مهر سپندو از دلشون بکشه بیرون وگرنه نابود میشن به خودت قسم خیلی سخته قربون حکمتت برم چرا بشون بچه میدی که حالا بگیریش نمی دونم چی باید بگم...................................................................................
خدایا شکرت برای تمام روزهای آفتابی و برای تمام روزهای غمگین ابری و بارانی

... برای غروبهای آرام و شبهای تاریک و طولانی

تورا شکر می گویم برای سلامتی و بیماری ، برای غمها و شادیهائی که امسال به من عطا کردی

تو را شکر می گویم برای تمام چیزهائی که مدتی به من قرض دادی و سپس بازپس گرفتی
چرا که همه اینها مرا به تو نزدیکتر کرد.
پروردگارا، همان را می خواهم که تو برایم خواسته ای.

تنها از تو می خواهم:

آنقدر به من ایمان عطا کنی تا در هرآنچه بر سر راهم قرار می دهی تو را ببینم و خواستت را.

آنقدر امید و شجاعت تا نومید نشوم

پروردگارا، به من بردباری، فروتنی،

و تسلیم و رضا عنایت فرما

خدایا، مرا آن ده که مرا آن به ،

و آنچه را که نمی دانم چگونه از تو بخواهم
(مرسی از ازاده خانم عزیز برای متن قشنگش)خدا به پدر و مادر کوچولوی عزیزمون صبر بده
2706