2737
2739

سلام بعد چند سال نازایی صاخب فرزند شدم 

در هفته 29 کیسه اب پاره شد ودچار زایمان زودرس شدم 

56روز دخترم توی nicuبود 

یه ماهه بچه م رو.مرخص کردن اما 

هر روز یه مشکل وبدو بدو برو خودت سریع برسون بیمارستان 

امروزشیر بالا اورد ونفسش حبس شد 

خیلی گریه کردیم 

زود رسوندم بیمارستان گفتن چیزی نیس چون شیر خشک دادیش وسر شیشه مناسب نبوده شیر رفته تو ریه ش !!

من شیرم کمه 

شیر خودمو میدوشم باذشیشه بهش میدم +دو سه وعده شیر خشک هم میدم 

حالا چکار کنم 

این نیز بگذرد ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی عزیزم این روزا هم میگذره 

و کوچولوی نازت بزرگ میشه الان یکم سخته مراقبت بیشتری لازم داره 

یکم که بزرگ تر بشه شرایطت بهتر میشه 

شیشه شیر یه قطره براش بگیر 

من پسرم مارک اونت داشت سر شیشه اش یه قطره بود مخصوص نوزادان از بدو تولد تا ۶ ماهگی

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
2728

بقیه چجوری به نوزاد برسن خودت بتید زبونشو بلد بشی 

سر شیشه رو عوض کن سوراخ ریز بخر

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
فقط خودمم که همش باید بالا سر نوزاد باشم که چیزیش نشه یا همه همینطورن ؟؟ اینم جواب بدین لطفا

همه همینطورن عزیزم 

اون الان کوچیکه 

من از روز اول همه کارای پسرم با خودم بود 

بعد ها که یکم بزرگ تر بشه شرایطت بهتر میشه

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
2740
بچه م باید وزن بگیره ومن شیرم کافی نیس. سیرش نمیکنه  دیگه میترسم شیر خشک بدم ویا شیر خودمو با ...

حتما شیر خشک باید بدی تا بزرگ بشه سر شیشه رو عوض کن و نترس یواش یواش بده بخوره

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

ان شاالله ک خدا بچتونو نگه داره براتون

غصه نخور عزیزم

روزی هزار بار خدارو شکر کن بچت تو بغلته

ب هر حال چون زودتر بدنیا اومده زحمت و استرستونم بیشتره تا بچتون جون بگیره

من دوماه پیش در اثر زایمان زود رس بچمو از دس دادم

خییییلی حال روحیم بده

اصلا نمیشه بگم چجوریم

ی درد بزرگی تو دلمه

کاش بچم میموند نوکریشو میکردم روی تخم چشمامم زحمتشو ب جون میخریدم و هر ثانیه هزار بار خدارو بخاطر وجودش شکر میکردم

ولی نیس بچم...

بازم میگم خداروشکر

راضیم ب رضای خدا

"ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ"لطفا برام دعا کنید ممنون
شیشه شیر مارک چیکو گرفتم براش 

برو بپرس یه سر سوراخ کوچیک تر براش بگیر 

بپرس شیشه چیکو سر شیشه یه قطره داره یا نه

اگه سوراخش ریز باشه راحت میتونی بهش شیر خشک بدی 

ماههای اول برای همه همین طوره عزیزم بدون سختی نیست ،شیرخشک وبهش بده حتما برا وزن گیریش خیلی خوبه ،بگیرش بغلت به حالت تقریبا نشسته بهش بده نپره توگلوش،درازکشیده هست شیشه دهنش نکن

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706