2733
2734
سلام دوستان ، منم بالاخره بعداز یکسال اقدام رفتم عکس رنگی انداختم ، اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود ،

زیاد درد نداشت ، فقط همون اولش که مایع رو وارد میکنن و مایع میره میرسه بالا ، زیر دلمون اندازه چند ثانیه ،

کمتر از 30 ثانیه درد پری ( اوج درد پری ) میگیره اما در حد یک چشم بهم زدن هست

و زود تموم میشه ، بعد هم که از رو تخت بلند میشی دیگه درد نداری ، به همین راحتی
خداااااااااااا جووووووووونم شکررررررررررت بخاطر دخمل سالم و سلامتی که بهم دادی:))
مرسی ستایش جان ایشالله که مامان میشی
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
منم خیلی میترسیدم ، اما اگر مسکن بخورید هیچی نمیفهمید ، تازه بعدش خیلی هم سرحال میشید.

من رفتم کاخ انداختم ، همون اولش که وارد شدم 4-5 نفر جلوی من بودن ، تا نوبتم بشه دوتا ژلوفن خوردم

بعد هم که صدام کردن داخل حدوداً یک ربع بعد صدام کردن ، 4 تا 4 تا صدا میکنن وارد یک سالن میشیم و اونجا

منتظر میمونیم تا یکی یکی بریم عکس بندازیم ، وقتی وارد سالن شدم یک شیاف دیکلوفناک هم استفاده کردم

بعدشم عکس انداختم و بلند شدم خیلی حالم خوب بود و سرحال بودم و شاد ،
خداااااااااااا جووووووووونم شکررررررررررت بخاطر دخمل سالم و سلامتی که بهم دادی:))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه عزیزم من اصلا اقدام نکردم تا حالا ...از اینکه گفتی و یه عده شاید از ترسشون نره خوشمان امددددد
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2740
صبا جونم مررررررسی عزیزم

مرسی نووووووووشین جونم ، انشالله هروقت اقدام میکنی زودی مامان بشی

آذین جون آره تهرانم کاخ رفتم

آذین جون این کارهایی که میگم و حتماً بکن اصلا دردت نمیگیره ، اول که وارد کاخ میشی دوتا ژلوفن بخور

بعدش که صدات میکنن بری تو یک سالن ، اونجا دستشویی هست برو تو دستشویی و شیاف رو بزار

بهت قول میدم اصلا درد نداشته باشی ، خیلی ها اومده بودن و اطلاع نداشتن و بنده خداها از مسکن

استفاده نکرده بودن خیلی حالشون بد بود و درد داشتن
آهان مرسی میخک جونم ، آخه میگن بعداز عکس رنگی احتمالش خیلی زیاده که باردار بشیم واسه همین پرسیدم

که امیدواری بگیرم:))
2706