2733
2739
کسی هست ؟
برای رسیدن به اقیانوس های بزرگ باید شهامت ترک جزیره کوچک خود را داشته باشید این جهان جهان تغییر است نه تقدیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم من نزدیک به شش ساله که کاره تبلغیاتی انجام میدم بصورت پروژه ای برای شرکتها ... البته من اصفهان هستم

الان تصمیم دارم که مجوز بگیرم ولی بمن گفتند باید پنج سال سابقهه کار از شرکتهای تبلیغاتی بیاری ولی من برای شرکتهای تبلیغاتی کار نکردم ، پروژه شرکتهائی که میخواستن تبلیغ کنند رو دست گرفتم

با ارشاد که صحبت کردم گفت شما میتوی زا کانون های تبلیغاتی سابقه بگیری الان دو تا از دوستام لطف کردن و هرکدوم قراره یک سال بهم سابقه بدن

میخوام بگم اگه کسی اینجا بتونه برام سابقه بده من هزینه اش هرچقدر مد نظرشون باشه تقدیم میکنم
برای رسیدن به اقیانوس های بزرگ باید شهامت ترک جزیره کوچک خود را داشته باشید این جهان جهان تغییر است نه تقدیر
2740
ممنون میشم هستی جون ... من همیشه کارام از عجایب خلقته

اگه لطف کنی تاپیک رو داخل فیووریتت بذاری و بهم نتیجه اش رو بگی ممنون میشم
منتظرم بچه ها به کمکتون نیاز دارماااااااااااااااااااااااااااااااااا