2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بعد از فوت شوهر :زن یک هشتم از دارایی مرد به جز ملک یعنی به صورت هوایی ارث می برد ولی ملکی نه/مادر یک ششم از هر گونه دارایی مرد/ پدر یک ششم از هر گونه دارایی مرد/ فرزند یک دوم از هر گونه دارایی مرد
یک قانون هم هست که چنانچه بعد از فوت شوهر زن مهریه اش را هر زمان درخواست کند می تواند بگیرد البته از آنچه ماترک است یعنی جز دارایی های مرد است.
بعد از فوت زن: مرد از یک دوم از دارایی های زن به ارث می برد هم هوایی هم زمینی / فرزند هم یک دوم. پدر و مادر هم ارث نمی برند.
قانون اضافه می کند چنانچه بعد از فوت زنی که مهریه اش را نبخشیده باشد مادر و پدر زن می توانند مهریه زن را از شوهرش مطالبه کنند که شوهر موظف است نصف مهریه را بپردازد چون از نصف دیگرش به او ارث رسیده است.
موفق باشید
دلم می خواهد با همه واقعیت ها خداحافظی کنم بگویم بروید من با خیالم تنها می مانم...
2742
در زمان فوت اگر زن فوت کرده تمام اموال وی به شوهرش میرسد ولی اگه مرد فوت کند تمامی اموال تقسیم میشود بین خانواده درجه اول مادر و زن و بچه ها اگه بالای 18 سال سن داشته باشن
به مادریک ششم از اموال و به زن یک هشتم از اموال میرسد و بچه ها اگر به سن قانونی نرسیده باشن مادر قیم میشود تا 18 سالگی
http://www.shirazi.ir/rflo/Resale/Pages/101.htm
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
یه بارکی بگن زن هیچ دیگههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

حالم بد شد اههههههههههههههههههههههههههههههه
بیییییییییییییییییییییییییییییییییییباااااااااااااااااااااااا

نا مردااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

زن هیچ ارزشی نداره واسشون جز..........................................................................................................................................................
2740
چه قوانین مزخرفی. زنهایی که بیرون خونه کار می کنند عملا کلفت خونه و نوکر بیرون هستند. ضمن اینکه آمارها نشان داده 98 درصد زنهایی ه مهریه شون رو گرفتند زندگیشون به طلاق ختم شده. توی یک زندگی که از صفر شروع شده و زن بدبختی شو کشیده چرا پدر و مادر شوهر باید ارث ببرند خدا می دونه