2733
2739
عنوان

درمان سنتی =گیاهی براب برطرف نمودن چسبندگی لوله رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 445622 بازدید | 443 پست
لولتون رو برداشتین ؟

نه گفتن بسته اس . کاری بهش نداشتن

پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها نرین لاپاراسکوپی کنین ک هم هزینه اش واقعا زیاده هم عوارض داره، ی داروی خیلی خوب سراغ دارم خود ...

عزیزم اسم دارویی که استفاده کردین خوب شدین میشه بگین ممنون میشم و چطوری مصرف کردین 

2728
منم لوله های فالوپ نشتی چسبندگی دارن دکتر گفت نیازی نداره عمل یا لاپاراسکوپی کونی بنظرتون چکار کنم ...

سلام مشتاقم ببینم نتیجه گرفتی یا نه؟ایشالا گرفته باشی

گیریم که من هنوزاخترنشدم یکسال دگرگذشت ومادرنشدم افسوس وصدافسوس که ناکام هستم در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》 ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡ خدایا به همه منتظران بخصوص منتظران نی نی سایت هم نظر کن .خسته ایم از صبر زیادی که داشتیم تنهادلخوشیم همسرمه ❤
سلام دوستان منم هردو لولم بسته بود پیش دکتر ترک زاده رفتم با هواگیری باز شد لوله سمت چپم

هوا گیری چطوره یعنی لاپاراسکپی نکردی؟خدا خیرت بده یه کم راهنمایی کن

گیریم که من هنوزاخترنشدم یکسال دگرگذشت ومادرنشدم افسوس وصدافسوس که ناکام هستم در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》 ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡ خدایا به همه منتظران بخصوص منتظران نی نی سایت هم نظر کن .خسته ایم از صبر زیادی که داشتیم تنهادلخوشیم همسرمه ❤
عزیزم چسبندگی توسونو اصلا مشخص نمیشه فقط باعکس رنگی  حتما انجام بده استرسم نداشته باش منم انجا ...

چجور تزیق کردی و دقیق چ دارویی هست لطفا کمک کنید خیلیا این مشکلو دارن تا حل بشه ممنون

2740
سلام گل منم دو تا لوله رحمم بسته است تو عکس رنگی نگفت علتش چییه ولی گفت با لاپرا معلوم میشه و فعلا ...

سلام امیدوارم نتیجه گرفته باشی کنجکاوم بدونم 

سلام امیدوارم نتیجه گرفته باشی کنجکاوم بدونم 

سلام عزیزم نه من هنوز نتیجه نگرفتم دوباررفتم عکس رنگی یکبارچپ بسته بوده یکبارهردوطرف دکترم آنتی بیوتیک میده چون چسبندگی کمه وسریعا باماده حاجب بازمیشه ولی باز دوباره بسته میشه حالا ازین ماه بعدپریود تصممیم دارم داروگیاهی مصرف کنم رفتم بخرم گفت اول باید دکترطب سنتی ویزیت کنه وبنویسه تا بهتون بدیم حالا میخوام بعدپری برم

سلام عزیزم نه من هنوز نتیجه نگرفتم دوباررفتم عکس رنگی یکبارچپ بسته بوده یکبارهردوطرف دکترم آنتی بیوت ...

توکل بر خدا 

سامیار جان خیلی ممنونم ازت که برام توضیح دادی .خداروشکر که باز شده خوشبحالت به نظر من بدترین علت ناز ...

سلام عزیزم شما طبیعی باردار شدی؟واسه مشکل لوله هات چیکار کردی؟منم هر دو لولم بسته😔

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤
عزیزم الان شش سال از اون جوابت میگذره.بااون داروها که نوشتی لوله هات بازشده یا لاپارا کردی؟

سلام عزیزم شما واسه لوله هات چیکار کردی؟ منم هر دو بسته

سلام عزیزم شما واسه لوله هات چیکار کردی؟ منم هر دو بسته

سلام من ای وی اف کردم . شما هم همین کار بکن چون راهی نداره

پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   
سلام من ای وی اف کردم . شما هم همین کار بکن چون راهی نداره

سلام عزیزم اره دیگه میدونم الکی وقتمو دارم تلف میکنم سه بار عکس گرفتم باز نشده.شما جز لوله مشکلی نداشتی؟

2706