2733
2739

هفته ۲۷ هستم . دیروز دکتر بودم و خداروشکر همه چیز خوب بود فقط فشار خونم بالاست و دکتر آسپرین داد . فشار خونم قبل از بارداری هم بود تا دو هفته پیش خوب بود ولی دوباره بالا رفته که باعث شده خیلی کم وزن اضافه کنم. که دکتر گفت جای نگرانی نیست با آسپرین کنترلش میکنیم . آمپول بکمپلکس هم داد هفته ای یکی. اما سوالم اینه کا فرانوش کردم از دکتر بپرسم تا دو هفته بعد اگر جدیه میپرسم. تکونای نینی فقط سمت چپه شکممه . خیلی زیاده خداروشکر ولی فقط سمته چپه . این مشکله؟

مجــــازی هستیم امــــا
دلمــــــان مجازی نــــیست
میشکند
حواست به تایــــپ کردنت باشــــد....

فک نکنم  

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ن عزیزم مشکلی نیست اصلا..بچه پاهاش اکثرا سمت چپ شکمته واسه همین اونجا حسش میکنی..منم اوایل بیشتر سمت راستم بود..

اینی که وزن اضاف نکردی هم به فشار خون مربوط نمیشه به فیزیک بدنت مربوطه..من فشارم هردفعه رو ۷ عه اما با این حال ۲ کیلو بیشتر اضافه نکردم..پس نگران نباش و از بارداریت نهایت لذت و ببر😍😍☺

🧡
2728
نه عزیزم واسه منم بیشتر سمت چپ بود منم همیشه فشارم بالا بود  فقط دکتر گفت زیاد کار نکن و پله ب ...

بله گفت سعی کن کاری نکنی که تپش قلبت بیشتر بشه . کارهای معمولی روزمره رو انجام بده 

مجــــازی هستیم امــــا
میشکند
ن عزیزم مشکلی نیست اصلا..بچه پاهاش اکثرا سمت چپ شکمته واسه همین اونجا حسش میکنی..منم اوایل بیشتر سمت ...

مرسیییی از انرژی مثبتت . حتما همین کارو میکنم 😘😘😊😊😊

مجــــازی هستیم امــــا
میشکند
منم هفته بیست و هفت ام تکونای بچه ام سمت راسته بیشتر و خیلی آرومه نمیدونم چرا زیاد تکون نمیخوره

امیدوارم شماهم بارداری خوبی داشته باشی . طبق نظر دوستان و البته تحقیقای خودم چیز نگران‌کننده ای نیست. مهم اینه که تکون بخوره . که خداروشکر میخوره 😊

مجــــازی هستیم امــــا
میشکند
2740
امیدوارم شماهم بارداری خوبی داشته باشی . طبق نظر دوستان و البته تحقیقای خودم چیز نگران‌کننده ای نیست ...

ان شاءالله همچنین شما

مگه نمیگن لگد که میزنه محکم باشه خیلی آرومه و خیلی تکونم نداره به دکترم گفتم گفتش همین که تکون میخوره یعنی سالمه

ان شاءالله همچنین شما مگه نمیگن لگد که میزنه محکم باشه خیلی آرومه و خیلی تکونم نداره به دکترم گفتم ...

حساسیت های اینچنینی برای هر مادر بارداری طبیعیه . به خودت حق بده اما زیاد جدیش نگیر . همین که دکترت تایید کرده که همه چیز خوبه کافیه . 😘

مجــــازی هستیم امــــا
میشکند