2733
2734
شریسا سومیش شیطان و دوشیزه پریم هستش از پائلو کتاب زهیر هم خیلیی قشنگه، من ورونیکاش رو هم خیلی دوست دارم، دو سه بار خوندمش
مرا در آغوشت بفشار.... بگذار دل ضعفه بگیرم.... از این همه عاشقانه های محکمِ تو...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیلو ببخشید داشتم تو کلوپ باردارا حرف میزدم..ندیدم سوالتو قصه رندگی دختری به نام اسکارلته ...به عشقش نمیرسه و یعد بخاطر لج با کسی ازدواج میکنه که ازش متنفره بعد همشم چشمش دنبال عشق اولشه...وسطای کتاب جنگ اتفاق میافته و اسکارلت با اینکه خیلی سوسولو ناز پروردست مجبوره تو جنگ به مجروحا کمک کنه کلا خیلی زججججر میکشه بچشم کشته میشه و کلا زندگیش دردناکه..دو جلده از مارگارت میچل..اخرش غم انگیز تموم میشه... اما یه اقایی اومده جلد سوم و چهارم رو نوشته به نام خود اسکارلت .. اسم اقا فک کنم پیتر باشه.. تو اون اخر اسکارلت با عشق اولش ازدواج میکنه و شاد تموم میشه..
اوین کوچولوی من روز نیمه شعبان 93/3/23 بدنیا اومد...
2731
شریسا جونم ایشالا به راحتی آوین بیاد بغلت عزیزم، حالا که نی نی داری و دعات میگیره دعا کن منم به زودی مامان شم ببخشید اسپم زدم
مرا در آغوشت بفشار.... بگذار دل ضعفه بگیرم.... از این همه عاشقانه های محکمِ تو...
اره ازا مث فیلمشه... نیلو اگ ه حال خوندن کتابشو نداری برو فیلمشو ببین.. اخه کتابش خیلی ریز توضیح داده اگه کم حوصله ای حوصلتو سر میبره... اما معرکست...
انشالا دختر ابان... من هر وقت شبا خوابم نمیبره و این ووووررووجک لگدم میزنه و دردم میاد میگم خدایا این شب نخوابیای شیرین رو نصیب هرکی بچه میخواد بکن..این دردا این لگد خوردنا..ان شالا قسمتت بشه و شیرینیشو بچشی... چشم دعات میکنم.
ولی من فکر میکنم خوندن کتاب خیلی از فیلم دیدن بهتره، معمولا وقتی کتابی می خونیم بعد فیلمش رو می بینیم بیشتر مواقع تو ذوقمون میخوره (البته استثنا هم داره ها) چون موقع کتاب خوندن ما بر اساس ذهن خوندمون شخصیتا رو پردازش میکنیم و اونجوری که دوست داریم تصورشون میکنیم که با دیدن فیلم یهو همش از بین میره، واسه همین توصیه میکنن اگه کتابی خوندین سعی کنین فیلمش رو نبینین
منم کتابو بیشتر دوست دارم دو روزه کتابای سنگینو تموم میکنم...خیلی حال میده خوندن... حس خوبیه تصور محیط..مثلا باغ رو که توضیح میده...تصور گلهاش...خیلی عالیه... اما خب من برا کسی که حال نداره بخونه گفتم فیلمشو ببینه...
منو شوشو هر دو عاشق کتابیم.. و زیر تختمون کلاااااا کتابه ...از کوچیکیه خونه..خخخخخخخخخخ اما الان چند سالیه دیگه نمایشگاه نمیاد شوهرم میگه همش شده مذهبی و سیاسی... اصلا دیگه رمانای ایرانیام چاپ نمیشه چه برسه به خارجیا ..منم با دوستام میرم دست خای برمیگردم.. پارسال هر کتابی خاستم نبود...
2706