2733
2734
نمی دونم اینجا خانمهایی هستند که از زندگی با همسرشون راضی نباشند زندگیشون به بن بست خورده باشه اما به خاطر بچه یا بچه هاشون جدا نشده باشند...البته امیدوارم کسی نباشه اما اگر کسی هست می خواستم تو این تایپیک به هم کمک کنیم که کمتر اذیت بشیم از زندگی بدون عشق و محبت کمتر آسیب ببینیم روحیه بهتر و شادتری داشته باشیم و بتونیم به کمک هم جایگزینهایی برای " طلاق عاطفی" پیدا کنیم

در ضمن اگر کسی هم مشاور یا روانشناس هست خوشحال میشم توصیه هاشو بشنوم
عزیزم من یکی از همون خانم ها هستم
احتمالا کسان دیگری هم در نی نی سایت هستند....

البته اگر تازه زایمان کرده باشی این امر شاید بگم طبیعی است . من از وقتی زایمان کردم خیلی با شوشو دعوا و بحثم می شه ، شاید بگم یک روز در میون...

حتی کار به دست روی هم بلند شدن هم رسیده /.... چند بار خواستم برم دادگاه ... دیگه ادامه ندم.... اما چطوری سعی کردم حداقل مراقب باشم که دیگه باردار نشم ...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فرشته عزیز نه تازه زایمان نکردم الان کوچولوم سه سالشه...البته تقریبا مشکلاتمون از بعد از زایمانم شروع شد اما به خاطر خیلی مسائل مجبورم ادامه بدم که مهمترینش بچه است
2742
می دونم طنین عزیز

بهتره یه کلوب بزنی تا بیشتر صحبت کنیم

من گاهی اوقات خسته می شم از زندگی ، البته احساس می کنم مقصر خودم هستم ، اما اطرافیان بیشتر این کنش را ایجاد می کنن مثلا روابط ، دخالت ها ، و من هم چون از شوشو انتظار دارم ، و برآورده نمی شه ، بیشتر این بحث و جدل ها به وجود می یاد... حتی گاهی اوقات به خاطر نی نی خواستم جدا بشم ، گفتم بزار نبینه جنگ و دعواهای ما رو ، بزار بچه تو آرامش باشه ،باور کن تا حالا چند بار به خاطر خواسته های اطرافیان بازم تن به زندگی دادم
فرشته جان من با شوهرم هم از لحاظ شخصیتی مشکل دارم هم با خانوادش...باور کن خوانوادش براش خدان. اینقدر تعصب داره روشون که اصلا حد نداره...ما رو آورده با خانوادش تو یه ساختمون . اینقدر جلوی خانوادش از اول منو دست کم گرفت و اهمیتی بهم نداد که الان خانوادش هم یاد گرفتند...دارم سعی می کنم در برابر رفتارهاشون کمتر اذیت بشم اما مگه آدم چقدر می تونه بی احترامی و بی محلی اطرافیانشو تحمل کنه؟

از طرفی با شوهرم از لحاظ مذهبی و اصول زندگی در اجتماع هم مشکل داریم

من سعیم اینه که حداقل به خاطر بچم هم که شده خودمو نبازم با فعالیتهای اجتماعی مختلف سرمو گرم کنم خرید می کنم لباسهای شاد ، کتابهای امید بخش، هر چیزی که روحیمو بهتر می کنه اما گاهی واقعا کم میارم و میرم رو مود افسردگی
2740
سپید جان تنش توی زندگی ما خیلی کمتر شده..یه مدت همش دعوا بود اما الان به یه ثبات بد رسیدیم یعنی به کا رهم کاری نداریم اصلا با هم خیلی خیلی کم حرف می زنیم محبت و عشق هم که مسلمه وجود نداره یه جورایی نسبت به هم بی تفاوتیم
اما از این نگرانم که بچم داره تو یه محیط بی عشق و محبت بزرگ میشه
بنظر من اگر خانمی توی همچین شرایطی بتونه از پس زندگی بعد از طلاق بر بیاد (داشتن حضانت بچه، وضعیت مالی مناسب، نداشتن ارتباط نا صحیح با مرد دیگر و جزییات دیگه) بهتره که طلاق بگیره تااینکه در چنین محیط سردی بچه هاشو بزرگ کنه ولی اگه نتونه از پس چیزای مورد نظر بربیاد بهتره که توی همون زندگی باقی موند
اگه دقت کرده باشید اکثر شما بعد از زایمان دچار مشکل با همسرتان شدید. چون شما همیشه منشا عشق و محبت و احساس در خانه بودید و بعد از زایمان افسردگی این چشمه گوارا را کم آب یا شور کرده است.

به خودتان برسید. از نظر جسمی و روحی خودتان را تقویت کنید. کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی را بخوانید. یا کتاب هنر زن بودن.

حتما با مشاور خانوادگی و یک روانپزشک در ارتباط باشید.
نیازهای جنسی همسرتان را برآورده کنید. و تلاش کنید که خودتان هم از روابط جنسی لذت ببید.
در جامعه ما طلاق چاره ساز نیست. من دو زن را می شناسم که دلایل موجهی هم برای طلاق داشتند و حضانت بچه را هم دارند . لی زیر بار نگاههای جامعه خرد می شوند و از طلاق پشیمانند.

شما زنید. و زن یعنی بسیار قدرتمند واستوار. دست به کار شوید. شما نمی توانید همسرتان را تغییر دهید. خودتان را تغییر دهید. اگر شما تغییر کنید حتی اشیائ بی جان هم متحول خواهند شد.
دست به کار شوید.
اگه دقت کرده باشید اکثر شما بعد از زایمان دچار مشکل با همسرتان شدید. چون شما همیشه منشا عشق و محبت و احساس در خانه بودید و بعد از زایمان افسردگی این چشمه گوارا را کم آب یا شور کرده است.

به خودتان برسید. از نظر جسمی و روحی خودتان را تقویت کنید. کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی را بخوانید. یا کتاب هنر زن بودن.

حتما با مشاور خانوادگی و یک روانپزشک در ارتباط باشید.
نیازهای جنسی همسرتان را برآورده کنید. و تلاش کنید که خودتان هم از روابط جنسی لذت ببید.
در جامعه ما طلاق چاره ساز نیست. من دو زن را می شناسم که دلایل موجهی هم برای طلاق داشتند و حضانت بچه را هم دارند . لی زیر بار نگاههای جامعه خرد می شوند و از طلاق پشیمانند.

شما زنید. و زن یعنی بسیار قدرتمند واستوار. دست به کار شوید. شما نمی توانید همسرتان را تغییر دهید. خودتان را تغییر دهید. اگر شما تغییر کنید حتی اشیائ بی جان هم متحول خواهند شد.
دست به کار شوید.
سلام طنین جون خیلی خوشحالم از اینکه بعد از مدتها کسی تونست این حرفایی که تو دل من مثل یه بغض گیر کرده بود و به هیچ کس نمیتونستم بگمو مطرح کرد
من هم همین احساس رو دارم اما به خیلی از دلایل که یکیشم ترس از طلاق و مشکلات بعد از آن است اصلا بهش فکر نمیکنم.اما دقیقا از موقعی که فرزندم اومد و دیگه سر کار نرفتم خیلی دعوا و حتی کتک کاری می کنیم.میشه گفت یه جورایی اصلا همدیگرو دوست نداریم اون برای خودش زندگی می کنه و منم برای خودم و بچه ام،دیگه خیلی وقته که پیش هم درست و حسابی نمیخوابیم...و خودت بهتر می دونی ...همش تو اینترنته!!!!!!!!!
خلاصه اینکه منم فقط به فکر خودمم هروقت میره ماموریت میرم چندروز خونه مامانم
درس می خونم
اندکی صبر سحر نزدیک است!!!!!!!!!!
لیلا جون من با شما کاملا موافق هستم ولی هر موجود زنده ای نیاز به تغذیه داره و اگر این تغذیه روحی باشه و تامین نشه این وضعی میشه که الان من دارم یا خیلی ها مثل من
من تمام نیاز های شوهرم رو یه مدت زیادی برطرف می کردم و فقط شده بودم مهربانی اما روز به روز توقعاتش بیشتر می شد تا اینکه منم خسته شدم حس بدی بهم دست داده بود فکر می کردم فقط وسیله شدم
دیگه خسته شدم از ایراد گیری هاش
از اینکه وقتی شادی، یه جوری می زنه تو ذوقت
ناراحتی و در خودت یه جوری بهت می گه افسرده ای که بدتر می شی
وقتی سرت به کار خودته می گه اعتمادبنفس کاذب داری
خلاصه طوری که وقتی خونس حتی نمی تونم با تلفن حتی با مامانم صحبت کنم
به همه کار آدم کار داره -آشپزی-آرایش -رفت و آمد و ....
راستش شوهرم از وقتی محیط کارش عوض شد اینطوری شد قبلا منو خیلی دوست داشت اما الان هرچی محبت می کنم فقط یک طرفس
پیش مشاور هم رفتم گفت باید حتما ببینمش ولی به هیچ طریقی قبول نمیکنه بیاد
اندکی صبر سحر نزدیک است!!!!!!!!!!
2706