2733
2734
عنوان

کلوپ مامانهای دانشجو یا کارمند

5855 بازدید | 14 پست
سلام به همه مامانها
من دانشجوی دکترا هستم و یک ماه دیگه مامان میشم. از مامانهای شاغل یا دانشجو که تازه مامان شدند یا دارن میشن دعوت میکنم تو این کلوپ عضو بشن
در ضمن من نمیدونم چطور یک دعوت کلی واسه اعضای نی نی سایت بفرستم. اگه کسی ایده ای داره بگه
تو این کلوپ میتونیم در مورد مشکلاتمون و تجربیاتمون از بچه داری و ترکیبش با درس و کار بنویسیم و همدیگه رو راهنمایی کنیم
روز همه خوش
وای هستی خدا بهت کمک کنه!!!!!!!!!!!! دانشجوی دکتری که مثل ارشدا فقط کلاس نمیره و امتحان بده...همش کار پژوهشی داری........حتی اگه جدی هم نخونی و سمبل کنی که یه مدرک بگیری بازم حداقل 4 روز تمام وقت می گیره. من ترم 3 دکتریم. درست شرایط شما رو دارم..فقط فرزندم 3 ساله شده الان از اون موقع که تو شکم بود و واسه کنکور می خوندم وتا حالا که ترم 3 ام استراحت ندیدم. اینو بگم که سر کارم میرم. شما باز مامانتون تو این شهره می تونه کمک کنه. من هیچ کسو پیشم ندارم. اینقدر از همسرم کمک گرفتم که دیگه مث قبلنا با هم دوست نیست......تا اسمشو صدا می کنم...منتظره یه کار ازش بخوام( خودش اینو میگه)... اگه خونه به دانشگاه نزدیک باشه میشه رفت شیر داد و برگشت، اما مجبوری گاهی نیستی از شیرخشکم استفائه کنن تا 6 ماه تموم شه..بعد غذا کمکی و شیر خودت هر وقت بودی. موفق باشی عزیزم.
وای هستی خدا بهت کمک کنه!!!!!!!!!!!! دانشجوی دکتری که مثل ارشدا فقط کلاس نمیره و امتحان بده...همش کار پژوهشی داری........حتی اگه جدی هم نخونی و سمبل کنی که یه مدرک بگیری بازم حداقل 4 روز تمام وقت می گیره. من ترم 3 دکتریم. درست شرایط شما رو دارم..فقط فرزندم 3 ساله شده الان از اون موقع که تو شکم بود و واسه کنکور می خوندم وتا حالا که ترم 3 ام استراحت ندیدم ( رتبم تو دکتری یک شد). اینو بگم که سر کارم میرم. شما باز مامانتون تو این شهره می تونه کمک کنه. من هیچ کسو پیشم ندارم. اینقدر از همسرم کمک گرفتم که دیگه مث قبلنا با هام دوست نیست......تا اسمشو صدا می کنم...منتظره یه کار ازش بخوام( خودش اینو میگه)... اگه خونه به دانشگاه نزدیک باشه میشه رفت شیر داد و برگشت، اما مجبوری گاهی نیستی از شیرخشکم استفائه کنن تا 6 ماه تموم شه..بعد غذا کمکی و شیر خودت هر وقت بودی. موفق باشی عزیزم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام
من ترم 1 ارشد فیزیک بودم که فهمیدم حامله هستم.مختصر بگم بخاطر دخترم مجبور شدم انصراف بدم.چون روزانه هم بودم تا 2 سال از کنکور دادن محروم بودم حالا امسال میتونم کنکور بدم.ولی هنوز شک دارم بشینم بخونم یا نه!!
به چند علت 1 فیزیک خیلی سخته و باید حسابی وقت بذارم تا اولا قبول شم و تازه بعدش شروع بدبختیه!!!!!
2 اگه بخوام برم دانشگاه مجبورم دخترم رو بذارم مهد و هنوز با مهد گذاشتنش کنار نیومدم

حالا شما بگید: چیکار کنم؟
سلام منم دانشجوی دکتری پرتو پزشکی هستم و تقریبا 1 سال از درسم مونده و یه پسر 10 ماهه فوق الهاده شیطون دارم .واقعا سخته دیگه دارم کم میارم.همیشه پیش مامانمه ولی من همیشه از درسام عقبم .
خوشبختی داشتن کسی است که بیشتر از خودش تو را بخواهد و بیشتر از تو هیچ نخواهد...
تمام پروژه هام نیمه تمومه .خیلی با بچه درس خوندن سخته ولی حیفم اومد که ترک تحصیل کنم اخه من داشتم فوقم و می گرفتم که باردار شدم ولی اصلا فکرشم نمی کردم که بهم فشار بیاد ولی بازم شکر .اگه این 1 سالم بگذره البته به خوبی و خوشی بگذره یه استراحت مفید باید بکنم.
خوشبختی داشتن کسی است که بیشتر از خودش تو را بخواهد و بیشتر از تو هیچ نخواهد...
بچه ها ما هم امدیم تهران به خاطر حاملگیم این ترم هم مرخصی نگرفتم نه واحد انتخاب کردم فک کنم برسم با اینکه زایمانم اذر ماه هس راستی کسی یه دکتر خوب میدونه که زایمان طبیعی قبول کنه؟
عکاسی تخصصی مادر و کودک در تبریز, تخفیف ویژه 30 درصد در ماه محرم و صفر با دکورهای متنوع و اختصاصی کودک
2738
سلام
من یک سری جزوه ارشد کامپیوتر سنجش تکمیلی +کتاب سیستم عامل و پایگاه داده مقسمی+معماری پوران پژوهش+هوش مصنوعی رهنمون+جزوه دست نویس سیستم عامل عابد سلیمی رو برای فروش دارم.60 هزار تومن.اگه خواستین ایمیل بزنینkamisemsar@yahoo.com
پیشانی اش را ببوسید،قربان صدقه اش بروید،مـــــــــــــــادر را می گویم

گاهی هم برای مادر ، مـــــــــــــادری کنید
سلام.خیلی خوشحال می شم وقتی می بینم مادرانی هستن که با وجود بچه درسشون هم می خونن.من که بچهدار شدم همه توو گوشم می خوندن درسو ول کن ولی من کم نمییارم
خدایا در شب فقرم بسوزان ولی محتاج نامردان نگردان
می شه بیشتر از خودتون بگید.چه جوری با وجود نی نی کار می کنید؟جه جوری درس می خونید؟نی نی رو کجا می زارید؟ یه سئوال دیگه تورو خدا یکی جواب بده.چرا خانمهایی که نیاز مادی ندارن کار می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا در شب فقرم بسوزان ولی محتاج نامردان نگردان

🎀 کسب درآمد از مهارت و تخصص های خود بصورت دورکاری

🎀 انجام پروژه‌، پایان نامه و کارهای کلاسی شامل: ترجمه، تایپ، مقاله نویسی، برنامه نویسی، پروپوزال نویسی، حل تمرین، طراحی سایت، مشاوره و .....

🎀 برای لیست پروژه ها و اعلام همکاری به کانال ما بپیوندید

لینک کانال در تلگرام :

@myproject98

2706