2733
2734
دوستان ما چقدر زود زحمات دوستانی که اینجا واقعا دلسوزانه برای بقیه زحمت کشیدن رو فراموش میکنیم کلوب آشپزی ماندانا جان تنها کلوب و تنها کتاب و تنها دوست من بود که توانستم با آن بچه ام رو به بهترین نحو تغذیه کنم عادت بد اینجا اینه که بعد از رفتن

و دیگه بعد از رفتنشون از سایت کاملا از ذهنمون پاک میشه
ولی من این دوست نی نی سایتی رو اصلا فراموش نمیکنم و اگر کسی فقط ازش خبر داره به من هم بگه چون بعد از فوت سپند عزیز دیگر ازش خبر ندارم و فقط میخام از حالش با خبر بشم و بس
آنچنان کار کن که گویی تا ابد زندگی خواهی کرد و آنچنان زندگی کن که گویی همین فرداخواهی مرد.
شنیدم رفته مامی سایت و اونجاست
دیگه خبری ازش ندارم

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
یکی از خانما میگفت انگار دوباره باردار شده انشالله هر جاهست سلامت باشه
یوسفم برادرممم چطوری با نبودنت کنار بیام برای شادی روحش صلوات بفرستین ممنونم دوستان

http://www.saminserver.com/ فروش سرور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من دورا دور ازش خبر دارم.....اینکه بارداره یا نه نگفته
ولی با غمش کنار اومده و زندگیش رو می کنه
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
2738
�خدا را شکر همین رو میخواستم بشنوم و البته اگه خبر بارداریش صحت داشته باشه بهترین خبر هست برام
آنچنان کار کن که گویی تا ابد زندگی خواهی کرد و آنچنان زندگی کن که گویی همین فرداخواهی مرد.
�شما همون سولماز نیستی که دوست صمیمی ماندانا بودی و در تابیک فرادرمانی با هم کار میکردین عزیزم
2706