2737
2734
عنوان

صبای عزیزم مبارکه ممنونم که میایید به دوستم تبریک بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1925 بازدید | 61 پست
تولد تو لد تولد مباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارررررررررررررررررکککککککککککککککککککککک
نخودچی محکم تو دل صبا بچسب
ما نه ماه دیگه منتظر اومدنت تو دنیا هستیم
استجابت نزدیک است...................پر انرژی پیش به سوی آرزوها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا ممنونم که صبای عزیزم حس دوباره مادر شدن رو در خودش زنده دید تو رو قسم به فرشته پاک تو دلش منو هم مادر کن آمین

تمام دوستامو مادر کن خداجون اعظم جونو نجمه جونو مریم جونو سونا جونو کیانا جونو ماری جونو مامی شیدا جونو ساراجونو آخرشم معصومه رو
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآاااااامممممممممممممممممممممیییییییییییییییییییییییییییییییینننننننننننننننننننننننننننننن
هدیه خدا به من به وساطت بی بی رقیه تووی دلم خونه کرده خدایا به حرمت بی بی و شاهزاده اصغر حافظش باش
2731
اومدن نخودچی یه حسی به ما داده که میتونیم عید خوبی رو داشته باشیم وساله خوبی رو شروع کنیم
هدیه خدا به من به وساطت بی بی رقیه تووی دلم خونه کرده خدایا به حرمت بی بی و شاهزاده اصغر حافظش باش
سلااااااااام صباجون عزیزم مبارکه. انشالله که به سلامتی بارتو رو زمین بذاری و یه بچه سالم و صالح رو پرورش بدی.
تو روخدا برای ما که خیلی محتاجیم به دعات، دعا کن. ممنون. بووس

شکراً لله شکراً لله شکراً لله 
(مرسی مامان معصوم جون انشالله مامان شدن خودت و اعظم جون و نجمه جون و عشق سعید و بقیه

من شیدام اسممو کامل نمیاره نیست نی نی سایت حسوده به اسم خوشگل من حسودیش میشه ! خخخخخخ
شکراً لله شکراً لله شکراً لله 
از همتون ممنونم که تو شادی من و دوستام شریک شدید ایشالله روزیه همتون بشه مادر شدن و دامن همتون سبز بشه
2740
ممنونم . واییییییییییییی خدا فقط با اشک چشمم می تونم جواب این همه محبت رو بدم
<-@خدایا از تو مى خواهم به نامت بسم الله : "دل دوستای منو شاد کنی" یا رَبِّ یا رَبِّ یا رَبِّ ،،،،، خدایییییییییییییییا . تقدیری مبارک برای دوستام بنویس
معصصصصصصصصصومه جونممممممممممممممم ممنون . خیلی غافلگیر شدم
<-@خدایا از تو مى خواهم به نامت بسم الله : "دل دوستای منو شاد کنی" یا رَبِّ یا رَبِّ یا رَبِّ ،،،،، خدایییییییییییییییا . تقدیری مبارک برای دوستام بنویس
همه دوستان ممنونم بخدااااااااااااااااااااااااااااااااا

بچه های من حین ناباوری . باردار شدم . دوستاس گلم می دونند . من این ماه بی خیال بودم ............. خدا خواست فقطططططططططططططططططططططططططط

خداییییییییییییییییییییییییییییییا . بچه ها هر سوالی که بتونم یک راهنمایی کوچک بکنم . در خدمتم
2706