2737
2734
لطفا هر کسی در این زمینه تجربه داره بگه ممنون.
CafeMom Tickers

پسر دلبندم سورنا 29 تیر 92 پاهای کوچولوش رو به زندگیمون گذاشت و خوشبختی رو به منو باباش هدیه کرد خدایا به خاطر همه چیز ممنون.
من که بیحسی گرفتم عالیییییییییییییییییییی نخ سوزن وقتی صدای زیبای دخترمو شنیدم و بغلش کردم واقعا ارزشش رو

داشت اگر10 بار دیگه بزام حتماااااااااا بیحسی میگیرم
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من فکر می کنم از طریق بیهوشی کامل بهتره چون بی حسی موضعی عوارضش از بیهوشی کامل خیلی بیشتره. هر چقدر هم که دکترا بگن عوارضی نداره و در زمان زایمان نی نی رو می بینی و . . . باز هم من اعتقاد دارم به عوارض بعدش نمی ارزه.
2728
بی حسی موضعی عوارضش از بیهوشی کامل خیلی بیشتره

ولی بیهوشی خطرش بیشترررررررررررر
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
2738
سارا جان من بدلیل اینکه بیشتر خانواده ام از بی هوشی کامل می ترسیدن و دکتر کلی از بی حسی تعریف کرد روش بی حسی رو انتخاب کردم ولی تا یک هفته سردردهای خیلی بدی داشتم و محل تزریق در کمرم شدیدا درد می کرد . طوری که تیم پزشکی می خواستند دوباره بفرستن منو تو اتاق عمل از خون خودم به محل تزریق کنن تا مایع نخاعی برگرده بالا و سردرد هام برطرف بشه که خدا رحم کرد و به اونجا نکشید.
وافعاً بعضی از دوستان حرفهایی میزنن بخاطر عوارض بیهوشی عمومی میان و موضعی بیحس میکنن
بعد دوستان برعکسشو میگن ؟
تازه بیهوشی موضعی برای دکتر بیهوشی کار سخت تری به نسبت بیهوشی عمومی و تو کل جهان موضعی بی حس میکنن

از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود... زنهار از این بیابان وین راه بی‌نهایت.

چقدر تجربه ها متفاوته
من باید چیکار کنم؟
مامان پریا بی حسی واسه تو خوب نبوده اما رها اون بالا گفته که از بی حسی که گرفته خیلی راضی بوده.
CafeMom Tickers

پسر دلبندم سورنا 29 تیر 92 پاهای کوچولوش رو به زندگیمون گذاشت و خوشبختی رو به منو باباش هدیه کرد خدایا به خاطر همه چیز ممنون.
منکه از بی حسی میترسم
میخوام از بیهوشی عمومی استفده کنم
روزانه این همه زن از سزارین با بیهوشی استفاده میکنن هیچ مشکلیم پیش نمیاد
مردمی را دیدم که برای داشتن ظاهری زیبا وقت و هزینه زیادی صرف می کردند اما برای داشتن ذهنی زیبا هیچ......
منکه از بی حسی میترسم
میخوام از بیهوشی عمومی استفاده کنم
روزانه این همه زن از سزارین با بیهوشی استفاده میکنن هیچ مشکلیم پیش نمیاد
مردمی را دیدم که برای داشتن ظاهری زیبا وقت و هزینه زیادی صرف می کردند اما برای داشتن ذهنی زیبا هیچ......
2706