2737
2734
عنوان

خــتم بسم الله الرحمن الرحیم**

12890 بازدید | 333 پست
آپلود عکس سلام به همه دوستان عزیز یکی از دوستان از بنده خواستن ختم چهل روز بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم رو بزنم توفیق میشه برای اولین بار ختم چهل روز میزنم انشالله که مورد قبول درگاه حق قرار بگیره ((ان شالله چهل نفر تکمیل شد از روز نیمه شعبان ختم اغاز خواهد شد)) از همگی پیشاپیش ممنون ان شالله عاقبت بخیر بشید و حاجت روا اللهم عجل لویک الفرج
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
آپلود عکس خــتم چهل روز بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم به نیت تعجیل در فرج اقا امام زمان و حاجت روایی جمع آپلود عکس 1-شیرین 2-ازاده 3-فاطمه 4-الهام 5- فرزانه 6-حسنا 7-باران 8-Helma joOoOn 9- شادی 10- فرشته سادات 11- شکوفه بهار 12- دریا 13- سایدا 68 14- مهلا.م 15-منتظرم 16-alize 17-رها زی زی 18-mahtab 19-ملینا 20- مهرانوش 21-صدف جون 22- انا
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
عزیزم اسم دو نفر دیگه هم اضافه کن. فرزانه / حسنا
اللهم اجعل محیای محیا محمد و ال محمد و مماتی ممات محمد و ال محمد
**اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم** یاصاحب الزمان ادرکنی.. آپلود سنتر عکس و فایل آپ سرا وبلاگ بانوی آب... پدر خاک http://najm18.blogfa.com/ تایپیک امام شناسی: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=907723&PageNumber=1
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قبولت باشه کیان دخت جان ___ jasminah سلام عزیزم روز اول یک دور تسبیح باید بگید این ذکر رو بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم روز دوم دو دور تا روز اخر که میشه چهل بار (( هر روز هم برای کسی که نوبتش هست دعا میکنیم
سلام گلم. مرسی از دعوتت. خوش ب سعادتت. چ کار خوبی تو سایت انجام میدی. برا ماهم دعا کن خدا ازمون راضی باشه. منم هستم گلم
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ..... دوست جونا برای سلامتی پسر نازم ی صلوات محبت کنید. میسی. خدا جونم گل پسرمو ب شما سپردم.
2740
سلام شیرین جونم اسم منم بزار گلم منم میخونم .... خیلی التماس دعا دارم... آزاده جونم ممنونم از دعوتت خانمی ...
صداى خنده هاى خدا را میشنوى ؟؟؟ دعایت را شنیده و به آنچه محال میپندارى، میخندد . . .
سلام شکوفه جان بله روز اول یه دور تسبیح میگید بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم روز دوم دو دور روز سوم سه دور تا روز اخر که میشه چهل دور
سلام شیرین جون خوبی .... خیلی دوس دارم منم باشم ولی میترسم قبول کنم یه روزی رو یادم بشه بخونم.... اون وقت چی؟؟؟
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
عزیزم باید یادت نره دیگه ختمت بهم میخوره یاداشت کن جایی عزیزم
ان شاالله.... اسم منم یاد داشت کن بزرگوار راستی اون کلوپ جواب پستتون رو نوشتم هر وقت فرصت کردین ممنون توجهتون میشم...
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
2706