2737
2739

سلام . برای مهمانی فردا میخوام تو جام یک بار مصرف ژله لایه لایه و ژله بستنی درست کنم

اونهایی که واردن بگن که 1 بسته پودر رو تو یک لیوان آب جوش که حل کردم با چقدر بستنی لیوانی ساده قاطی کنم ؟

ظرف رو برنمی گردونم : تو همین حالت ظرف با چه ترکیب رنگی و به چه صورت لایه بندی کنم ؟

منظورم اینه لایه اول ژله خالص باشه یا با بستنی؟

رنگ لایه اول روشن باشه بهتره یا اول تیره ؟

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

فراموش کردم اگه کسی جواب نداد بگو دفترمو ببینم. ولی بین هر لایه ژله یه لایه نازک سفید بریز رنگا قشنگ تر دیده شن

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

عکس ظرفتو بزار

ﯾﻪ همکلاسی داشتیم اﺳﻤﺶ ﺑﺎﻗﺮ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﻮد استاد همیشه اول ﻓﺎمیلو می گفت ﺑﻌﺪ اسمو.وﻗﺘﯽ اوﻟﯿﻦ بار ﺻﺪاش ﮐﺮد ﮔﻔﺖ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎﻗﺮ ﺑﯿﺎد!!! با ﺣﺮﮐﺖ زﯾﮕﺰاﮐﯽ رفت ﭘﺎی ﺗﺨﺘﻪ!! استاد گفت:چته؟ﭘﺴر :ﺧﻮدﺗﻮن ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎ.. ﻗﺮ ﺑﯿﺎد!! ﻫﯿﭽﯽ دﯾﮕﻪ! ﮐﻞ ﮐﻼس ﻣﻨﻔﺠﺮ ﺷﺪ! 😂😂😂😂این تنها جوکی بود که خیلی باهاش خندیدم گفتم شمام در جریان باشین😐😂
فراموش کردم اگه کسی جواب نداد بگو دفترمو ببینم. ولی بین هر لایه ژله یه لایه نازک سفید بریز رنگا قشنگ ...

سری قبل درست کردم ولی لایه هایی که بستنی داخلش بود حالت کف آلود داشت و جالب نشده بود

تو قالب درست کردم و برگردوندم ولی لایه زیر که بستنی داشت زود آب شد! خلاصه خیلی جالب نشده بود چون وارد نبودم

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Free Glitter Graphics

2740
سری قبل درست کردم ولی لایه هایی که بستنی داخلش بود حالت کف آلود داشت و جالب نشده بود تو قالب درست ک ...

خب چرا ژله ساده نمیذاری . حتماوباید با بستنی باشه. الوئه ورا رو با شیر و وانیل بذار اونم خوب میشه. قاطیش گردو و اناناس بزنی میشه فلامینگو

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
خب چرا ژله ساده نمیذاری . حتماوباید با بستنی باشه. الوئه ورا رو با شیر و وانیل بذار اونم خوب میشه. ق ...

چه جالب ! یه بار برای خودمون امتحان می کنم

Free Glitter Graphics

چه جالب ! یه بار برای خودمون امتحان می کنم

ژله رو نیم بند کن بعد بریز وگرته گردو میاد بالا اناناس کف. گردو پوست گرفته باشه. اناناس کمپوت