2737
2734
نه...من فقط دانشگاه میرفتم...ازدواج هم نکرده بودم..رااااااااااحت.....تو خونه هم کار نمیکردم......بعد 4 سال درس خوندن...رفتم سر کار
همیشه کسانی هستند که در نهایت دلتنگی نمیتوانیم آنها را در آغوش بگیریم بدترین اتفاق شاید همین باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله من کار می کردم. آخه می شه بگی دقیقا دنبال چه نوع راهنمایی ای هستی؟ ما چه کمکی می تونیم بهت بکنیم؟
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
داوودی سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام :*
اگه آدم گذاشت اهلیش کنند , بفهمی نفهمی خودش رو به این دردسر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه.
ریحون جان من هم سرکار می رفتم و میرم. البته الان هم به خاطر امتحانات نهایی فعلا دیگه نمیرم.

به نظر من بهتره کاری رو پیدا کنی که یک ارتباط هرچند کوچیک , با رشته ای که می خونی داشته باشه , چون اینطوری هم برات یه جور سابقه ی کار به حساب میاد و هم اینکه می تونی درسهای دانشگاهی رو در فضای کاری نیز تجربه کنی و از همه مهمتر از کار کردن خسته نمیشی.
چون درس خوندن با کار کردن مخصوصا اگه ازدواج کرده باشی , کمی سخته و اگه کارت رو دوست نداشته باشی باعث میشه واقعا اذیت بشی.

امیدوارم موفق باشی عزیزم و کار خوبی رو پیدا کنی.
2738
سلام.. من الان هم دانشجوام هم کار میکنم.. روزائیکه کلاس ندارم اصلا نمیتونم خونه بشینم واسه همینم دیگه میرم سر کار
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.

🎀 کسب درآمد از مهارت و تخصص های خود بصورت دورکاری

🎀 انجام پروژه‌، پایان نامه و کارهای کلاسی شامل: ترجمه، تایپ، مقاله نویسی، برنامه نویسی، پروپوزال نویسی، حل تمرین، طراحی سایت، مشاوره و .....

🎀 برای لیست پروژه ها و اعلام همکاری به کانال ما بپیوندید

لینک کانال در تلگرام :

@myproject98