2737
2739
سلام..................من چندروز پیش رفتم سونو گفته 5 هفته و 6 روزمه در حالی که به حساب خودم الان باید تو هفته هفتم و اوایال هشت باشم!!!!نه قلب داشت نه دیده شد

نگرانم....دلم نمیخواد از دستش بدم از طرفی سلامت بچه برام خیلی مهمه نمیدونم......دعا کردم هرچی خیره همون شه.....تو سایت خوندم چند تا از بچه ها وقتی فهمیدن باردارن زیر دلشون احساس نبض زدن میکردن من چرا همچین حسی ندارم پس؟؟؟ هی تمرکز میکنم ولی فقط ضربان قلب خودمه که تو دلم میپیچه....برای 5شنبه بعد بهم گفت برم سونو مجدد

تا هفته بعد من میمیرم و زنده میشم....نبض و قلب و اینها هم شده دغدغه من

کمک میکنید؟
عزیزم من چنین چیزی احساس نکردم تا زمانیکه اولین تکوناش اونم تو ماه 3 یا 4 بود رو حس کردم. فقط آرامش داشته باش و استرس به خودت راه نده. بعدش هم حساب ما با حساب سونو فرق میکنه. هفته 5 هم زوده برای دیدن قلب. دکتر من اولین باری که رفتم سونو بهم گفت اگه گفتن دیده نمیشه نگران نشو چون کوچیکه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تبریک میگم به سلامتی
نگران نباش عزیزم انشا... خدا خودش داده و خودشم برات حفظش میکنه بدن همه یکجور نیست .برای قلب بچه هم عجله نکن و دلشوره و اضطراب به خودت راه نده برو تو قسمت بارداری هفته به هفته همه چیز و بهت میگه

موفق باشی
2728
2740
سلام ایلار جون منم به تبریک میگم
انقدر به خودت استرس نده نگران نباش هفته شیش واقعا زوده برای دیدن قلب از هفته هشت به بعد
من تو بارداری اولم اصلا این احساس و نداشتم که زیر دلم مثل نبض بزنه
الان هم منتظرم ببینم این ماه مامان شدم یا نه البته بی بی چکم یک خط کمرنگ نشون داده و زیر دلم هم مثل نبض میزنه البته نه هرلحظه گاهی که رو شکم خوابیدم یک چنین حسی دارم نگران نباش
خانوما من هنوز هفته سومم.یه نبض هایی شبیه تکون خوردن بچه تو دلم حس میکنم .میدونم ماله بچه نیست .فقط ...

منم هفته 8، دقیقا اینو گاهی حس میکنم، شوهرم دست گذاشت سمت ۰پ شکمم گفت انگار یه چیزی شبیه نبض رو حس میکنه، دیگه مطمعن شدم توهم نیست، این طبیعی، دکتر به شنا چی گفت، یکم نگرانم