2737
2739
سلام
سولمازعزیزمنهم این مشکل رادارم وبه دستوردکتراینماه لتروزول مصرف کردم وروز15که رفتم سونو دکترگفت دیگهpcoندارم(البته من از4ماه قبل متفورمین میخوردم).واین خیلی مهمه اگه چاق هستی یا اضافه وزن داری حتماحتما لاغرکن.کاری که من کردم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
یماری تخمدان پلی کیستیک یک نوع کیست تخمدان است که خیلی شایع البته کیست تخمدان انواع داره حتی کیستهای سرطانی هم وجود داره اما در این بیماری یک سری کیست های کوچک سطح تخمدان می پوشونه این کیست ها از خودشون هورمونای مختلفی از جمله تستسترون ترشح میکنند افرادی که این بیماری رو دارند به سه دسته خفیف متوسط وشدید دچار میشوند این افراد معمولا پریود نا منظم دارند البته در گروه متوسط و شدید.بعضی هم با امپول پریود می شوند بسته به شدت بیماری مو های زاید زیر ناف و زیر چانه و گاهی دور سینه دارند هورمونهایی که از کیستها ترشح میشود باعث حالتی مثل قند خون می شه این افراد خیلی شیرینی دوست دارنداما ازمایش که می دهند قند خون نشان نمی دهد افزایش وزن سریع دارند ولی کاهشش سخته معمولا تپل یا چاق هستند این هورمونها میتونن تخمک گذاری رو مختل کنند معمولا دکترها داروی متوفورمین تجویز میکنند تا قند خونشون را بکشه پایین و تخمک گذاری کنند به داروی کلومیفن معمولا خوب جواب نمی دهند اما با امپول های اچ ام جی و گنال اف معمولا خوب تخمک می سازند زیاد تر از حد. تشخیص اون با سونوگرافی مشخص میشه گاهی بعضیا از اسم تنبلی تخمدان هم براش استفاده می کنند
2740
من پریودم منظمه موی زایدم ندارم تک و توک روی چونم ولی با آمپول گونال اف اچ ام جی فولیکولام زیاد رشد نمیکنه و تخمک زیادی تولید نیکنه به نظرت من تنبلی تخمدان دارم کیستم هیچوقت نداشتم 8 ماه هم هست متفورمین میخورم روزی یکی
سلام منم pco هستم 2 ساله ازدواج کردم 3 ماه اقدام کردم نشده نه چاقم نه پرمو نه نامنظمی دارم فقط سنو اینو میگه دکترم دزسپتیو داده 3 ماه بخورم بعد اقدام کنم دوباره کسی مثل من هست؟ کسی دکترش مثل من قرص جلوگیری بهش داده قبل از اقدام؟ کمکککککککککککککککککک
2706