2733
2734
عنوان

دیابت بارداری

892 بازدید | 12 پست
سلام دوستان من تو هفته 13 بارداری به سر میبرم....اولین آزمایش قندم (135 بود که نرمالش 130بودش)آزمایش بعدیم به دلیل ویار من که میل به شکلات و شیرینی بود یکم زد بالا و کشید به 200.....یه هفته رژیم شیرینی نخوردن گرفتم....آزمایشم شد(143 که نرمالش 140 زده بودن) حالا دکترم میگه باید انسولینی بشی ولی من میترسم و دوست ندارم.نظرتون چیه؟
تا حالا واسه کسی همچین اتفاقی افتاده؟ بگین چه تصمیمی گرفتین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من تو هفته 28 از دادم قندم بالا بود دو سه هفته رعایت کردم خیلی خوب اومد پایین اگه میبینی با مراعات کردن میاد پایین مراعات کن به دکترت هم بگو مراعات میکنم هفته ای یه بارم برو درمانگاه قندت رو بگیره با دستگاه
Lilypie Premature Baby tickers
2742
من دیابت داشتم و انسولین میزدم خیلی خوبه
راحت میتونی کنترل کنی و هرچی خواستی بخوری و نی نی هم کاملا سالم به دنیا میاد
هرکس، آنچه را که دلش خواست بگوید

آنچه را که دلش نمی خواهد می شنود . . . بله !!!!
اصلا عواقب نداره عزیزم الانم رعایت کنی چون در این سن پایین بارداری قندت بالا میره مطمئن باش در هفته های بالاتر دچار دیابت خواهی شد از حالا شروع کن و جلوشو بگیر
هرکس، آنچه را که دلش خواست بگوید

آنچه را که دلش نمی خواهد می شنود . . . بله !!!!
2740
منم هفته 24 دیابت گرفتم دکتر گفت اگه با رژیم پایین نیاد منم باید انسولین بزنم نگران نباش من از چند تا دکتر پرسیدم مشکلی نداره نگران نباش
نازتا قند شما چند بود که با رژیم اومد پایین؟
CafeMom Tickers
چقدر سخته انسواین زدن...من که حسابی رفتم تو خط رژیم و میخوام کاری کنم که بیاد پایین...گاهی خیلی ضعف میکنم اما به خوردن یه سیب بسنده میکنم.سخته اونم تو این شرایط که جنین تغذیه میکنه