2737
2734
عنوان

اول صبحی اینم از شانس من

1133 بازدید | 38 پست
صبح ساعت 7 ونیم پسرمو بردم باشگاه برای تمرین فوتبال برگشتنی چراغ قرمزو رد کردم از شانس گند من یه ماشین پلیس همون نزدیکی بود اومد دنبالم
گواهینامه ام رو گرفت و گفت بیا تا اداره رانندگی .منم همراهش رفتم اونجا می خواست 90 جریمه ام کنه تازه گواهینامه ام هم تاریخش گذشته بود اون هم 30 تومن با هم 120 .ولی با چک و چونه 50 نوشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مادر جان. ،،،،، شما خیلی خیلی خوش شانس هستی

عبور از چراغ قرمز بسیار خطر ناک،،،،،،،،برو خدا را شکر کن که تصادف نکردی و خسارت مالی و جانی ندیدی

خداراشکر کن که اول صبح گرفتار بیمارستان و تعمیرگاه و پلیس نشدی
2740
وا چه ربطی به اون دختر یتیم داره؟
خب اینم خیریتی بوده که از این به بعد مراقب چراغ باشی. اومدیم و یه ماشین باهات تصادف کرده بود اونکه خرجش کمتره 500 نمیشد حتما اونموقع میگفتی میخواستم برم نماز بخونم حالا دیگه عمرا خدا رو بنده باشم جای شکرت این حرفو نزن
راستی خانمها این دختر خانم یه میلیون داره برای یخچال اون مارکی که قبول کرده دو قلو است که برفک سازه .نظر خودم اینه که 2 تومن بزارم رزی پولش تا ساید بدون برفکشو بگیره اما شوهرم میگه نه بزار اونی که قبول کرده بگیره با بقیه اش براش فرش یا تلویزیون بگیر.اگر شما بجای من بودین چیکار می کردین؟
2706