2733
2739

میتونم یه سوال بپرسم؟؟ یه تاپیکی بود در مورد شغل غذای خانگی اطلاعات دادید....و گفتید برای جویای کار پیشنهاد بهتری دارید...میتونم ازتون کمک بخوام لطفا؟ چه کاری رو پیشنهاد میدید در رابطه با طبخ غذای خانگی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونم یه سوال بپرسم؟؟ یه تاپیکی بود در مورد شغل غذای خانگی اطلاعات دادید....و گفتید برای جویای کار ...

عزیزم یادم نیست این موضوع واسه چه زمانیه کدوم شهرید؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد
2742
عزیزم یادم نیست این موضوع واسه چه زمانیه کدوم شهرید؟

تبریز هستم...والا منم کار در خانه سرچ کردم نمی‌دونم تاپیک مال چه زمانی بود ولی شما توضیحات خوبی داده بودید گفتم اگه ممکنه به من هم اطلاعات بدید لطفاً....شما میدونید اگه یکی بخواد بره تو کار فروش غذا ولی مغازه نداشته باشه و مجوز هم نباشه چکار کنه؟؟

تبریز هستم...والا منم کار در خانه سرچ کردم نمی‌دونم تاپیک مال چه زمانی بود ولی شما توضیحات خوبی داده ...

عزیزم سایت مامان مز یه سری بزن فروش اینترنتی غذای خاتگی تو تهرانه نمیدونم تبریز هم راه افتاده یا نه ولس همین الان سایتشو چک کن به نظر من شما تو فکر راه اندازی همچین مجموعه ای باید باشین حالا بستگی به سرمایتون و تعداد افزاد کمکی و...هم داره

اللهم صل علی محمد وآل محمد