2733
2739
عنوان

@@@@@@@@@@@نامه ای به پراید@@@@@@@@@@@

655 بازدید | 17 پست

سلام پراید!

روزگار، ما را به جایی رسانده که به پراید نامه بنویسیم. (فکر کن!) پراید عزیزم، شنیده‌ام مرز بیست میلیون تومان را رد کرده‌ای.‌ای قشنگ‌تر از پریا از این به بعد، انصافا، تنها تو کوچه نریا. چون با این وضعیت زورگیری، اختلاس و... کلا بچه‌های محل دزدن و خدای نکرده زبانم لال یکجا تو رو می‌دزدند.

پراید خوبم، انژکتورت را قربان، ‌ای لاستیکت تو حلقم، ‌ای فدای برجستگی صندوق عقب تو، ‌ای دور رینگت بگردم، فکر می‌کردی یک زمان به مدد تلاش شبانه روزی مسوولان بیست میلیون تومان بشوی؟!

ای پراید، ‌ای نازنین، ‌ای ماکسیما مخفی، ‌ای طرح ژنریک بنز، ‌ای پرادو مینیمال تو الان در شرایطی هستی که می‌توان لنت‌هایت را طوطیای چشم کرد. تو الان در موقعیتی هستی که دود اگزوزت صد مرتبه از هوای فرحزاد مصفی‌تر است! تو چنان مقام و منزلتی داری که مردم عاشق جیب چاک تو هستند. یعنی قیمتت جیب جر می‌دهد، باقلوا! من در حسرت آن لحظه خواهم سوخت که سایپا سر در کارخانه‌اش بیلبورد بزند «این ور پراید اوفینا/ اون ور پراید اوفینا».

ای تراول چک متحرک، ‌ای هر دور لاستیک تو شیش ماه کار کردن من، ‌ای که دیروز در حد غضنفر بودی و امروز اما یک پا «ارزو» شدی. همینطور که در خیابان‌ها حرکت می‌کنی و از مردم دل می‌بری به جان مسوولان با بالا گرفتن برف پاک‌کن‌هایت دعا کن. آنها و فقط آنها چنان در حوزه اقتصاد کیمیاگری بلد بودند، که توانستند نه مس، که لگنی مانند تو را طلا کنند؛ طلای هجده عیار! باز من نمی‌دانم چرا این مردم ناسپاس از مسوولان انتقاد می‌کنند. قیمت پراید امروز، قیمت زانتیای یک سال پیش است. آیا این امر به راحتی به دست می‌آید؟ این دوستان ناممکن‌ها را برای ما ممکن کرده‌اند. ‌ای الهی ...
گاه زخمی که به پا داشته ام زیر و بم های زمین را به من آموخته است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه پراید چند شده ؟
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2742
عزیزان قیمت پراید هر چه قدر هم شده باشه شما نباید به پراید و پراید سواران اینطور نگاه کنید و نقد کنید
خدایا حکمت قدمهایی که برایم برمی داری، بر من آشکار کن تا درهایی که به سویم
می گشایی را ندانسته نبندم و درهایی که به رویم می بندی را به اصرار نگشایم!
2740
مـرد که تـــــــــــو باشی زن بــودن خوب است ..

از میان تمـام مذکرهای دنیا ...

فقط کـافیــــــست پــای تــــــــــو در میان باشـد ..

نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانـوم بودن چه کیـفی دارد ...
http://chefartist.ir/
نگران نباشید امروزم مثل قبل چهار تا جک واسه پراید میسازیم و با خنده کنارش عکس می اندازیم و بایگانی میشه و همه چیز یادمون میره درست مثل مرغ که به سیمرغ سفره معروف شدو هرکی مرغ تو یخچال داشت پز می داد مثل سکه که به ۹۰۰ رسیدو حانما دستور تعظیم و غلام حلقه بگوشی شوهراشون و از ترس مهریه دادن مثل پودر لباسشوی که گرونیش تنها سبب جک و خنده شد و بعد به فراموشی رفت و این درست چیزی هست که خیال ...رو راچت کرده بعد بگید تجریم بده معلومه میگن سخت نیست ملت ما فقط خوش میگذرونن سکه از 900به 1500رسید مهم اینه فعلا با پراید اموژش رانندگی دیدیم
خدا جونم ممنونتم به خاطره فرشته های مهربونی که بهم دادی و زندگی قشنگم .عاشقتم خدا جون
pirosiama

1391/11/20 3:49 ب.ظ

نگران نباشید امروزم مثل قبل چهار تا جک واسه پراید میسازیم و با خنده کنارش عکس می اندازیم و بایگانی میشه و همه چیز یادمون میره درست مثل مرغ که به سیمرغ سفره معروف شدو هرکی مرغ تو یخچال داشت پز می داد مثل سکه که به ۹۰۰ رسیدو حانما دستور تعظیم و غلام حلقه بگوشی شوهراشون و از ترس مهریه دادن مثل پودر لباسشوی که گرونیش تنها سبب جک و خنده شد و بعد به فراموشی رفت و این درست چیزی هست که خیال ...رو راچت کرده بعد بگید تجریم بده معلومه میگن سخت نیست ملت ما فقط خوش میگذرونن سکه از 900به 1500رسید مهم اینه فعلا با پراید اموژش رانندگی دیدیم

1000000000000 تا

واقعا هر روز بیشتر به درست بودن امضاء خودم اعتقاد پیدا میکنم!!!!

واقعا افسوووووووووووووووووووووووووووووووسسسسسسسسسس
اینجا ایران است!

کشوری که مردم اش بجای حل مشکلاتشان سعی می کنند به بهترین شکل خود را با آن تطبیق دهند
2706