2737
2734
سلام بچه ها
من چند روزی میشه که دخترمو گذاشتم مهد شهرزاد چون نزدیک خونمون بود.محیطش هم سرسبزو شاد بود .میخواستم بدونم کسی تجربه ای از این مهد داره چون یه کمی نگرانم
راستی چقدر طول میکشه بچه ها به مهد رفتن و عادت کنن.دختر من2سال و 4ماهشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان کوچولو .چطوری .؟اسم دخترم مانلی هستش اگه یادت باشه ما دوران بارداری تو متولدبن بهمن خیلی صحبت می کردیم .یادته یبار عکستو گذاشتی و زود برداشتی .من اون موقع چهرت یادم مونده بود.چهارشنبه که رفتم دنبال مانلی دیدمت ولی مطمئن نبودم و شک کردم که خودتون باشید .راستی مانلی هم تو کلاس سمیه جونه .واسم ایمیل بزن دوست دارم باهات بیشتر صحبت کنم اخه بچه هامون با هم یجا میرن.
2731
سلام مامان کوچولو .چطوری .؟اسم دخترم مانلی هستش اگه یادت باشه ما دوران بارداری تو متولدبن بهمن خیلی صحبت می کردیم .یادته یبار عکستو گذاشتی و زود برداشتی .من اون موقع چهرت یادم مونده بود.چهارشنبه که رفتم دنبال مانلی دیدمت ولی مطمئن نبودم و شک کردم که خودتون باشید .راستی مانلی هم تو کلاس سمیه جونه .واسم ایمیل بزن دوست دارم باهات بیشتر صحبت کنم اخه بچه هامون با هم یجا میرن.
سلام من قبلا مربی مهد بودم اما چون دیدم رسیدگی به بچه ها در اونجا خیلی بده و بهمون دروغ گفتن به مادر بچه ها رو یاد میدن تصمیم گرفتم خودم درمنزل مهد خصوصی بزنم چون خودمم یک بچه دو ساله دارم و خیلی روی مراقبت از کودک حساس هستم خلاصه اگه کودکی در محدوده ی شرق مخصوصا رسالت دارید من میتونم بهتون اطمینان بدم که با خیال راحت به من بسپارید
شماره تماس 09359549946
منم پسرمو چند روزه میزارم اونجا
19 ماهشه
یکم ناراضیم
البته هنوز جا نیفتاده
ولی خب اگه کسی واسه این رده سنی اطلاعاتی داره بگه ممنون میشم
از برخورداشون خوشم نمیاد
با شما خوب برخورد میکنن؟
2740
سلام لی لی جان
من دخترم 2.5سالشه
خدارو شکر الان تواین یکماهه عادت کرده برخوردشون هم با من خوبه من مشکلی ندارم .ولی در کل رلضیم من هرروز ائنجا زنگ می زنم و حال دخترمو می پرسم همیشه خوش برخورد بودن .اوایل دخترم تا جلوی در مهد می رسید شروع می کرد به گریه ولی الان بعد از گذشت یکماه خیلی خوب قبول کرده و خودش بدو بدو میره مهد میگه سمیه جونو دوست داره همین که اون راضیه منم راضیم.امیدوارم همینطور ادامه داشته باشه
اگه مربی اشون همون ش ه ......جونه ....خیلی زن خوبیه ..رابطه اش با بچه ها هم خیلی خوبه ..
در ضمن یه چیزی رو بدونین که باید از آدمهای چرب زبون ترسید .دلیل نداره هی قربون آدم برن.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=99236&PageNumber=1***اگر دنبال قالبی برای وبلاگ نی نی خود با تم عکس خودش یا هر چیز دیگه ای هستید
بزرگترین اشتباه همه اینه که یادمون می ره مسافریم و یه روزی بی خبر میزاریم می ریم،بدون خداحافظی....