2733
2734
عنوان

غربالگری جنین

127 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها کسی میدونه اگه همه ازمایشهای غربالگری جنین خوب باشه و مشکلی نباشه بازم موقع تولد ممکنه بیماری چیزی داشته باشه یا نه؟شما موردی ندیدین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوتا مشکل عزیزم تو غربالگری دیده نمیشه یکی اتیسم هست و یکی بعضی از بیماریهای قلبی 

که اونم اگر زمینه ارثی یا مشکل خاصی نداشته باشید پیش نمیاد 

بد به دلت راه نده 

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
وای تو رو خدا این چه فکراییه بارداری خودش سخته با این فکرا خیلی سختتر میشه

اخه من بارداری اولم بود و خیلی بی تجربه بودم تو چهار پنج ماه اول چندین بار ژلوفن مصرف کردم الان خیلی استرس دارم‌.هرچقد به زایمان نزدیک میشم حالم بدتر میشه

دوتا مشکل عزیزم تو غربالگری دیده نمیشه یکی اتیسم هست و یکی بعضی از بیماریهای قلبی  که اونم اگر ...

شما میدونی اگه ژلوفن مصرف کرده باشه چند بار مادر باردار چه مشکلی ممکنه بوجود بیاد

اخه من بارداری اولم بود و خیلی بی تجربه بودم تو چهار پنج ماه اول چندین بار ژلوفن مصرف کردم الان خیلی ...

میدونم چی میگی

من الان همه اش تو فکر غربالگریم که وقتی میرم همه چی خوب باشه

اما میدونی اینو فهمیدم که بچه دار شدن صفر تا صدش دست خداست

کاری از دستم بر نمیاد پس فکرای بد فقط گذروندن این روزا رو سختتر میکنه

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
2740
شما میدونی اگه ژلوفن مصرف کرده باشه چند بار مادر باردار چه مشکلی ممکنه بوجود بیاد

عزیزم مشکلی پیش نمیاد بخصوص اگر ۵ هفته اول بوده باشه 

مردم قرصای اعصاب و روان و افسردگی میخورن بچشون سالم میشه شما که چند دونه ژلوفن بوده

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

خیالت راحت باشه عزیزم.هیچی نمیشه.😊

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
من امروز جواب ازمایش غربالگری دوم رو گرفتم خاستم سکته کنم خداروشکر خوب بود .نی نیت هنوز کوچولو پسر ی ...

معلوم نیس

غربالگری اولو برم می فهمم

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
2706