2737
2734

گوگرد بی فایده است متاسفانه خودتون رو اذیت نکنید. 

من تو خوابگاه تجربه اش داشتم. یه دونه اش انداختم تو شیشه پر از گوگرد . راس راس واسه خودش می چرخید

پودر حشره کش کنترل 2 استفاده کنید. انشالله که جواب بده

چطور راحت شدی؟ن باز جدیدا جوجه هاشون اومدن😭😭😭

من باشوهرم درزهای خونمونوگرفتیم پشت کلیدپزیزاروچسب پهن زدیم بعدم قرص گذاشتن شکرخدارفتن ...بعدچندروزپشت کلیدامون دیدمون مردن جنازشون بود..اسم ساس میادتمام تنم میلرزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باشوهرم درزهای خونمونوگرفتیم پشت کلیدپزیزاروچسب پهن زدیم بعدم قرص گذاشتن شکرخدارفتن ...بعدچندروزپ ...

خیلی سخته ایشالله نبینی هیچ وقت دیگه!من بعد دو ماه باز دارن میان 😭

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  
2731
من باشوهرم درزهای خونمونوگرفتیم پشت کلیدپزیزاروچسب پهن زدیم بعدم قرص گذاشتن شکرخدارفتن ...بعدچندروزپ ...

سلام عزیزم ساس از بین رفت بطور کل؟ما هم میخوایم قرص بزاریم واقعا اثر داره

سلام عزیزم ساس از بین رفت بطور کل؟ما هم میخوایم قرص بزاریم واقعا اثر داره

سلام عزیزم اره شکرخداازبین رفت ولی خطرناکه بدیدشرکتابزنن براتون...مامانم ایناسمپاشی کردن سه بار سم چغندرم زدن ازبین رفتن الحمدلله

سلام عزیزم اره شکرخداازبین رفت ولی خطرناکه بدیدشرکتابزنن براتون...مامانم ایناسمپاشی کردن سه بار سم چ ...

زدیم دیگه امروز تمام درزا بستیم پلاستیک چسب زدیم همه جا رو خداکنه اثر کنه 😣😣😣

زدیم دیگه امروز تمام درزا بستیم پلاستیک چسب زدیم همه جا رو خداکنه اثر کنه 😣😣😣

سلام ببخشید از کجا فهمیدید ساس دارید هر گزشه شبانه مربوط ب ساسه من بعد از زایمانم گزش دارم البته صبو شب نمیدونم یعنی خونم ساس داره؟

امضام نمیاد  
2738
سلام ببخشید از کجا فهمیدید ساس دارید هر گزشه شبانه مربوط ب ساسه من بعد از زایمانم گزش دارم البته صبو ...

این موجودات شبا میان تو رختخواب آخر شب بیدار شو با چراغ قوه گوشیت رو رختخوابتو نگا کن ی حشره های سیاه روشون دست بکش پر خون میشه رختخواب 

این موجودات شبا میان تو رختخواب آخر شب بیدار شو با چراغ قوه گوشیت رو رختخوابتو نگا کن ی حشره های سیا ...

من نوزاد دوماهه دارم یعنی اونم اذیت میکنه اگه باشه مریضش نکنه؟:((((((

امضام نمیاد  
من نوزاد دوماهه دارم یعنی اونم اذیت میکنه اگه باشه مریضش نکنه؟:((((((

اره اتفاقا منم پسرم شیش ماه کمتر داشت فهمیدم هنوزم ک نتونستیم از بین ببریم خون بچه ها رو بیشتر میخوره و باعث کم خونی میشه !حتما امشب توجه کن ایشالله ک ساس نباشه !

اره اتفاقا منم پسرم شیش ماه کمتر داشت فهمیدم هنوزم ک نتونستیم از بین ببریم خون بچه ها رو بیشتر میخور ...

وای الان حالش چطوره؟ خدا نکنه باشه وگرنه همه چیو نابود میکنم بخاطره راحتیه بچم:((

امضام نمیاد  
وای الان حالش چطوره؟ خدا نکنه باشه وگرنه همه چیو نابود میکنم بخاطره راحتیه بچم:((

وای اینجور بگم اگر باشه باید کل وسایلاتو آتیش بزنه لخت از خونه فرار کنی چون همه جا ک درزه تخم گزاری میکنن از پرده مبل روتختی همه جا ک یک درز باشه میرن بهش میگن دراکولا چون از بین نمیره😭

وای اینجور بگم اگر باشه باید کل وسایلاتو آتیش بزنه لخت از خونه فرار کنی چون همه جا ک درزه تخم گزاری ...

میدونم راجبش تو اینکارو میکنی؟ پسرتو میگم حالش چطوره ساس باعثهه کم خونیش شده؟

امضام نمیاد  
2706