2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکتر محمدطاهر قادری حرف اول و تو زانو میزنن فوق تخصص جراحی زانو دارن و واقعا تشخیص و درمانشون حرف نداره

مادر من تقریبا یک سال بود واقعا به سختی راه میرفت هم پوکی استخوان داشت هم ارتروز هم زانوهاش پرانتزی بود بخوام کلی بگم وضع مفصل زانوش افتضاح بود و کار هر دکتری نبود جراحیش ولی خداروشکر عملش موفقیت امیز بود و تقریبا بعد از یک ماه بدون هیچ دردی تونست راه بره و همه کاراشو خودش بکنه

دکتری که گفتیو نمیشناسم اما دکتر محمدطاهر قادری رو میشناسم دکتر فوق العاده ای هستن عموی من زانوش به عمل نیاز داشت و یکی ایشونو معرفی کرد الان 5 ماه از عمل گذشته نتیجه ش عالیه 

2738

دکتر متخصص ارتوپد دکتر مجید عابدی هستن متخصص درد زانو هست من درد زانو داشتم و پیش آقای دکتر عمل کردم و الان  هیچ دردی ندارم و خیلی راضیم  ادرسشون و منم از سایت و گوگل برداشتم تو هم حتما برو پیششون

عالی ترین دکتر ارتوپد در شیراز  دکتر مجید عابدی هستن ارتوپد حرفه ای و عملشون عالی من پیششون عمل کردم و خیلی راضیم عمل خوبی بود استخوان پاهام ترک برداشته بود عمل کردن اقای دکتر دکتر حرفه ای هستن و تشخیصشون دقیق تلفن مطبشونو دارم بفرستم 07132313021

2706