2733
2734
می‌خوام بسرمو از شیر بگیرم فقط نگران اینم که چجوری بعد از این بخوابونمش ممنون میشم از تجربیاتتون بهم بگید.

هرچی‌ که فکر می‌کنید لازمه و مفیده بهم بگید خیلی‌ استرس دارم

اصلا نمیتونم تصور کنم که بدون می‌‌می چطور می‌خوابه
بخند و بگو به کدامین دلقک بیشتر می خندی تا نقاب او را به چهره زنم و بخندانمت.......ای اندوه همیشگی من

دختر من هم فوق العاده وابته بود و تو مدت دو سال و دو ماهی که شیر خورد حتی یک باز هم بدون می می نخوابید
فکرش رو هم نمیکردم انقدر راحت جدا بشه

قدم اول من این بود که یه مقداری شیر نذر حضرت علی اصغر کردم به نیت اذیت نشدن دخترکم و پخش کردم
بعد یه روز تصمیم گرفتم از شیر بگیرمش رفتم تو اتاق و از هر دوتا سینه م کامل کامل بهش شیر دادم تا هم خودم برای اخرین بار ارضا بشه این حس مادریم و هم مطمین باشم تا یه مدت طولانی پیشم نمیاد واسه می می و بعد روشون رو چسب زدم وقتی اومد و دیدشون خیلی راحت بوسشون کرد و رفت سراغ بازی برای خواب عصرش بردمش تو ماشین و خوابید
شب هم تو بغلم گرفتمش و تکونش دادم تا خوابش برد حتی گریه هم نکرد بهوونه بگیره و من خودم اشک میریختم :(
فرداش هم همینطور و دخترم از شیر گرفته شد
بعد هم تا یک هفته رو پا خوابید بعدش من خودم رو زدم به خواب و اونم کنار من میخوابید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کم کم شروع کن شیر روزشو قطع کن و فقط موقع خواب بهش بده . من حدود 1 ماه این کارو کردم و کم کم وعده هاشو کم کردم (خواب شب و موقع بیدار شدن آخرین وعده هایی که حذف میشن باشه ). بعد یه روز صبح که از خواب بلند شد و شیر خواست . من به محل مورد نظر لاک قرمز زده بودم و گفتم که کثیفه نمیشه بخوری . برای شب هم همینطور خیلی راحت قبول کرد .
بعضیها میگن کم کم خوب نیست و یهو از شیر بگیریم . اما توجه داشته باش که چون مادر هم از لحاظ هورمونی درگیر این قضیه هست روش تدریجی خیلی بهتره .
جشن آذین طراح و مجری جشن تولد http://www.jashnazin.com/
2742
این نذر حضرت علی اصغر رو هم من خیلی قبول دارم .
راستی هر موقع که میومد طرفم می گفتم فقط می تونی نازش کنی یا بوسش کنی !
در ضمن بجاش بهش شیر نی دار بده نه شیشه و پستونک . تا اون احساس نیاز به مکیدنش ارضا بشه ولی اگه شیشه بدی باز ترک دادن اون مصیبته
جشن آذین طراح و مجری جشن تولد http://www.jashnazin.com/
مرسی‌ بچها..میترا جون گریم گرفت...منم خیلی‌ به این رابطه وابسته‌ام یکی‌ می‌خواد منو از شیر بگیره...همش میترسم بعدش افسردگی بگیرم
بخند و بگو به کدامین دلقک بیشتر می خندی تا نقاب او را به چهره زنم و بخندانمت.......ای اندوه همیشگی من

مامانایی که بچه‌هاشون خیلی‌ بیقراری کردن شعبش از تجربشون بگن

چن شب طول کشید که دیگه گریه نکرد و کنار اومد

2738