2737
2739
باران من 16 ماهشه...اوایل یه دفعه برای شیر بیدار میشد...اما جدیدا حدود 10 روزه که 3 یا 4 دفعه بیدار میشه میخوام از شیر شب بگیرمش...الان تلاشم اینه که صبح ها وقتی بیدار میشه همون اول نگه می می و شیر بخوره تا حدودی هم موفق بودم ...ولی از شیر شب گرفتن را چه کنم؟؟؟؟خواهش میکنم بهم کمک کنید...ممنونم
عزیزم باید دیگه از شیر بگیریش ..بچه ها باید تا 18 ماهگی شیر بخورن ...و دوران مکیدنیشون باید تمام بشه و وارد دوران معقدی بشن ... اگه بیشتر از این شیر بدی هم خودت هم دخترت اذیت میشین ... بهترین کار اینه که از شیر بگیری .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام من الان 11 روزه که پسر 13ماهم رو از شیر شب گرفتم هنوز کامل عادت نکرده ولی خیلی بهتر شده.شب قبل از خواب سیرش کن بعد که بیدار شد شیر نده شوهرت بغلش کنه بهتره گریه میکنه 2 یا 3 شب ولی کم کم عادت میکنه بیدار نمیشه پسر من 8 بار 9 بار بیدار میشد الان 1 بار پا میشه یه کم 10 ثانیه نق میزنه خودش خوابش میبره
خدایا به من آن ده که آن بــــــــــــــه
2740
دختر من 11 ماهشه .دیشب اومدم از شیر شب بگیرم که فایده نداشت وباز بهش شیر دادم .تا ببینم امشب چه میکنم .
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )