2777
2789
سلام منم تازه ۴۵روزه  تو۳۷هفته ختم دادن وبچه هم نیم ساعت زنده بود ونمیدونم احتمال تکرار داره یا ...

سلام عزیزم شما بعد هیدرو پس دوباره باردار شدین به سلامتی؟ توروخدا میشه راهنمایی کنید؟ علتشو فهمیدین؟ 

سلام من دوبار در هفته ۱۶ پسرم دچار هیدروپس شد و از بین رفت ولی یه بچه سالم دارم اونم به خاطر اینکه ا ...

سلام عزیزم شما بعد هیدرو پس دوباره باردار شدین به سلامتی؟ توروخدا میشه راهنمایی کنید؟ علتشو فهمیدین؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام میشه لطفا بگید سرانجام اون بچه تون که 32 هفته مشکل هیدروپس داشت چیشد؟ من برای بار دوم دچاراین م ...

عزیزم شما چه کار کردید با این مشکل منم بارداری اولم اینجوری شد خیلی نگرانم

من ۳۴هفته بودم ..نه علتش رو نمیدونم همه چیز خوب بود ..یه گروه واتساپ زدم همه ی بچه هایی که از دست دا ...

سلام عزیزم منم دوسال پیش بچم هیدروپس داشت تو نه ماهگی سزارین کردم بچم‌مرد شما چه ازمایشایی انجام داد ...

سلام عزیزم شما بعد هیدرو پس دوباره باردار شدین به سلامتی؟ توروخدا میشه راهنمایی کنید؟ علتشو فهمیدین؟ ...

سلام عزیزم از من بخاطر سرخچه بود آزمایش سرخچه ام مثبت بود 

دیگه تکرار نشد دوتا بچه دیگه آورد

سلام عزیزم از من بخاطر سرخچه بود آزمایش سرخچه ام مثبت بود  دیگه تکرار نشد دوتا بچه دیگه آورد

میشه راهنمایی کنید که چه جوری فهمیدن مشکل شما از سرخچه هست؟در حین بارداری متوجه شدن یا بعدش متوجه شدن؟

دوستانی که بچه هاشون هیدروپس شدن و باراری بعدیشون مشکلی نداشته ممنون میشم بیان و بهمون دلگرمی بدن؟و ...

کاش من آخرین نفری باشم که اینجا پست میدارم و میگم بچم رفت وای که چه دردی کشیدم ۲۵ هفته فهمیدم ۳۴ هفته از دست دادم تو این دوماه چه رنجی کشیدم هیچ کس تو هیچ کجای دنیا تجربه نکنه دیگه 

همه فکرو خیالم بارداری دوباره ست با اینکه خیلی اذیت شدم ولی نوزاد میبینم دلم ضعف می‌ره هزار بار براش ذکر میخونم که همیشه سلامت باشه 

از تجربه بارداری دوباره میگین 

آزمایش هم دادم علت مشخص نشد 

کاش من آخرین نفری باشم که اینجا پست میدارم و میگم بچم رفت وای که چه دردی کشیدم ۲۵ هفته فهمیدم ۳۴ هفت ...

میدونم خیلی سخته

منم این درد و به یه طرق دیگه کشیدم و تجربه کردم😔😔

انشالله هیشکی دیگه تجربش نکنه

شمام ایشالله خیلی زود باردار میشی و یه بارداری بیخطری رو سپری میکنی

من ۴ تا هیدروپس شده ..من سه تاش که واسه سونو آنومالی رفتم گفتن هیدروپسه ..آخریش هم واسه ان تی ...

ای وای خدا بهتون صبر بده الان بجه دارین برا منم دوبار این اتفاق افتاده الان ده روز پسرمو تو ۱۸ هفتگی از دست دادم خیلیی روزای سختیه