2733
2734
عنوان

کیا مث من نماز قضا زیاد دارن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 48504 بازدید | 5321 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@حکمتخدا     @سربازفراری ‍  @آرامشبهترینه     @دبیرآینده   &n ...

سلام عزیزم

من روی هم ۵ روز نماز قضا خوندم.

اجرت با خدا.حاجت روا بشی انشاءالله

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2731
سلام گلم خوبی  ممنونم از تگت  من فقط تونستم ۳روز بخونم تو هفته گذشته

سلام عزیزم 

قبول باشه😍

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
سلام عزیزم من روی هم ۵ روز نماز قضا خوندم. اجرت با خدا.حاجت روا بشی انشاءالله

سلام عزیزم قبول باشه😍😍

سلام عزیزم  نماز ظهر و عصر رو با قضاهاش  خوندم اما نماز صبحام قضا شد 🥲

سلام عزیزم 

قبول باشه😍

فقط شنبه میخونین؟  چند رکعت؟  منم میخوام بخونم

سلام نه عزیزم. در طول هفته میخونیم و شنبه ها گزارش هفته قبل رو برای همدیگه مینویسیم 

دیگه هر کس بسته به تعداد قضاهایی که داره میخونه

2706