2737
2734
عنوان

شیک ترین و زیباترین اسم برای نینی های دختر و پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 272365 بازدید | 244 پست
شما که خیال میکنی هیچکس نمیفهمه فقط خودت میفهمی... سلیقت برا خودت از نظر منم سلیقه شما خنده داره
به ایمه بی احترامی نمیکنم چون دوسشون دارم اما اینکه کسی تو این دوره اسم بچشو بخواد علی اکبر بذاره بنظرم باید بهش خندید شما هم میخوای بذاری مختاری اما تا زمانی به سلیقت توهین نمیشه که توام توهین نکنی
هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق... تو برمیگردی من به این ایمان دارم...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام دوستان عزیز من هم باردارم اما جنسیت مشخص نیست میشه لطف کنید بگید بین این اسامی کدوم قشنگتره مرسی اسامی پس آرتین به معنی پاک و مقدس برسام به معنی آتش و یکی از اسامی شاهنامه مانیار به معنی یار ماندنی اسامی دخت برک بارانا آنی گندم نیروانا
2740
سلام دوستان عزیز من هم باردارم اما جنسیت مشخص نیست میشه لطف کنید بگید بین این اسامی کدوم قشنگتره مرس ...

بركه جان، اسم پسر برسام قشنگه البته هيراد هم قشنگه اگه دوست داشتين و اسم دختر  بارانا و گندم

سلام دوستان اسم پسر میخوام که هم تلفظش خوب باشه هم معنیش هراسمی که شنیدین و به نظرتون عالی اومده بگی ...

مامان ويداى عزيز اسم رادين به معنى :آزاده و جوانمرد و اسم هيراد به معنى : مرد خوش رو و شاداب هستش كه خيلى قشنگن و هم تلفظشون قشنگه

2706