2737
2734
عنوان

امینو سنتز سالم اما جنین مشکل دار

256 بازدید | 16 پست

سلام من یک ماه پیش جنین ام رو در هفته ۱۶ سقط کردم بدلیل کلیه های پلی کستیک و کامل تشکیل نشدن مخچه ، قبل سقط یرای دلیل و بررسی علت و ... امینو سنتز شدم که جوابش امروز اومد جنین از نظر کروموزومی مشکلی نداشته و سالم بوده ، پس چرا دو تا مشکل داشته ؟ 

Pregnancy Ticker

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😢😢😢 واسه خواهرم دعا کنین ی دکتر میگه مشکل ذهنی داره بچه ش یکی میگه سالمه. حالام ک بزرگ شده  دو ماه دیگ دنیا میاد خیلی نگرانشم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2728

مکه قبل از جواب امینو مجوزسقط میدن؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

خدا بهت ارامش بده عزیزم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
😢😢😢 واسه خواهرم دعا کنین ی دکتر میگه مشکل ذهنی داره بچه ش یکی میگه سالمه. حالام ک بزرگ شده  ...

خداکنه سالم باشه با زبون روزه از خدا میخوام ❤❤

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
2740
😢😢😢 واسه خواهرم دعا کنین ی دکتر میگه مشکل ذهنی داره بچه ش یکی میگه سالمه. حالام ک بزرگ شده  ...

ان شاءالله بلا به دور باشه و نی نیش سالم سلامت باشه 

متنفرم از دکترای که یه حرف درست نمیزنن 

من خودم یه دکتر گفت کیست داری خیلی زیاد 

یه دکتر دیگه گفت هیچ مشکلی نداری چل شدم یعنی خواهرت رو درک میکنم تو چطور شرایطی که به حرف کی گوش بده و صلاح کارش چیه کلی ان شاءالله به حق حضرت زهرا چیزی نباشه استرس نده به خودش

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

عزیزم بهش بگو تو این دوماه باقیمانده برای آرامش

قلب خودش و سلامتی نینیش چله زیارت عاشورا 

برداره همینطور آیه الکرسی زیاد بخونه

انشالله بلا دوره مشکلی پیش نمیاد. 

ممنونم دوستان جنین من مشکل داشت ، بالا هم نوشتم که امینوسنتز شدم برای علت مشکل و بررسی و ...

از طرفی دو تا مشکل داشت هم کلیه پلی کستیت هم مخچه کامل تشکیل نشده بود ، دکتر گفت مشکل ژن هست و وراث باید بررسی بشه دقیق تر

Pregnancy Ticker
ان شاءالله بلا به دور باشه و نی نیش سالم سلامت باشه  متنفرم از دکترای که یه حرف درست نمیزنن&nb ...

مرسی عشقم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2706