2733
2734

هفته ۳۶ بارداری ام 

چنان سوزشی داره از سر دلم تا گلوم که اشکم در میاد شربت میخورم بعد غذا نمیخوابم رعایت میکنم ولی همچنان سوزش هست. چیکار کنم دیوونه شدم 😣😣😣

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

رفلاکس داری؟

اره اسید معدس چیه بیچارم کرده این هفته های اخر بارداری 😣

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار
2731
هیچی چاره ای نداره فک کنم منم همینطورم یه قلپ آب میخورم ۱۰ دیقه خوبه باز همونطوره😬😬

وای مثل من . امروز واقعا گریم درومد از شدت سوزش

من هنوز اوایل بارداری هستم و این مشکلو دارم دکترم این قرصو برام تجویز کرده روزی یکی ناشتا آب رو آتیش ...

به دکترم بگم اینو بخورم ببینم شاید برام اثر کرد ممنونم عزیزم

میوه های اسیدی و ترش نخور  بعد خوردن غذا دراز نکش ب دکترتم بگی ی شربت قوی تر میده بهت

گفت همین شربت و رانیتیدین نهایت میتونی بخوری

سوزش کمتر بود این هفته های اخر پدرمو دراورده

گفت همین شربت و رانیتیدین نهایت میتونی بخوری سوزش کمتر بود این هفته های اخر پدرمو دراورده

خداکنه خوب شی خیلی سخته منم هفته ی اخرم ورم پا داره دیوونم میکنه و گرما همش انگار تو کوره ام😩

خداکنه خوب شی خیلی سخته منم هفته ی اخرم ورم پا داره دیوونم میکنه و گرما همش انگار تو کوره ام😩

مرسی خدا کنه هفته چندی شما؟ 

من گرما اره اذیت میکنه همش حس میکنم لباسم خیسه

ازونور دو روز پیش حس کردم پای راستم یه کوچولو باد داره تسبت به اون پام

ترسیدم

دکتر سونو داده از پام

فردا انجام بدم

نگران اونم هستم

مرسی خدا کنه هفته چندی شما؟  من گرما اره اذیت میکنه همش حس میکنم لباسم خیسه ازونور دو روز پیش ...

نگران نباش منم یهو پای چپم بی نهایت ورم کرد بعد چند روز پای راستمم ورم کرده 

من تو طول روز انگار دوش گرفتم از عرق

من تو سی و هشتم 

سه شنبه ی دیگه زایمانمه

نگران نباش منم یهو پای چپم بی نهایت ورم کرد بعد چند روز پای راستمم ورم کرده  من تو طول روز انگ ...

به سلامتی عزیزم . دکترم منو ترسوند گفت یه طرف باد کرده برو سونو منم کلا ادم ترسو هیچی فردا برم سونو 

بخدا فقط میخوام این هفته ها بگذره بچه سالم دنیا بیاد . چقد سخته این احرا

سنگین شدم تا وایمیسم دلم درد میگیره

شمام نوار قلب دادی برا زایمان؟ برا من گفت یه ازمایش خون یه نوار قلب بدم 

هفته بعد برم تاریخ عمل بده بهم