2737
2739

دوستان از چند ماهگی میتونم به پسرم عصاره ی پای مرغ بدم؟ واینکه دکتر گفته به خاطر رفلاکسش از چهارماهگی غذاروبالعاب برنج شروع کنم به نظرتون میتونم برنج رو میکس کنم و بهش بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دخترم پنج ماهشه فقط شیر خودمو میدم 😐😐

الانم که روزه می گیرم بعد از ظهر شیر ندارم بهش شیرخشک میدم 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
2731
من دخترم پنج ماهشه فقط شیر خودمو میدم 😐😐 الانم که روزه می گیرم بعد از ظهر شیر ندارم بهش شیرخشک می ...

واییییییی نگیرخواهرنگیرنگیرنگیر

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  
من دخترم پنج ماهشه فقط شیر خودمو میدم 😐😐 الانم که روزه می گیرم بعد از ظهر شیر ندارم بهش شیرخشک می ...

خب عزیزم‌نگیر سخته‌اینجوری ک هم‌خودتون هم‌بچه اذیت میشین 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2740
چرا خاهر؟ چرا خاهر؟ چرا ؟؟؟ نگیر واسه وقتیه که توانایی نداشته باشی 

بچچچچچچچچهههههههه شیرمیخوررررههههه گنااااههههههه داره

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  
خب عزیزم‌نگیر سخته‌اینجوری ک هم‌خودتون هم‌بچه اذیت میشین 

بچه ام اذیت نمیشه 

میگم که بعد از ظهر  شیر خشک میخوره 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
😕😕😕😕😕😕 پس شیر خشک واسه چیه !!!

مطمئنن واسه این نیست که داشته باشه بخوره وشیره خشک بخوره

بچه ام اذیت نمیشه  میگم که بعد از ظهر  شیر خشک میخوره

میبخشید ک ریپلاکردمتون 

قبول باشه

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2706