2752
2734

سلام 

تو چهار ماه میخوایین عمل کنین؟

من سه ساله دارم😔😔

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عمل ریسکش بالاست.میگن استخرخیلی تاثیرداره.ورزش های مخصوصم تونت سرچ کن.اینشالله که بهتربشی

خُدا جُونَم؛ بابَتِ تَمامِ داشته هایِ زِندِگیم هَمیشه سِپاسگُزارِتَم🙏
2731

ماتادور منم مشکل شمارو داشتم اما با روش های غیر جراحی خوب شدم عزیزم عمل آخرین راه درمان که گاها با صرف هزینه زیاد ، بیهوشی و ... جواب خوبی نمیده حتی گاهی باعث فلج شدن هم میشه
من یه کلینیک میرفتم که تمام روش های درمانشون غیر جراحی بود و با فیزیوتراپی وسه مرحله تزریق اوزون خوب شدم پیشنهاد میکنم تمام روش هارو اول امتحان کنید بعد به فکر عمل باشید

من خیلی تحقیق کردم میگن اگه به فکر نباشی دیسک اسیب میزنه به مهره ها منم مثل همه از عمل باز میترسم و میخام با لیزر خوب بشم اونم هزینش ۸ میلیونه تازه با دفترچه از اونطرفم نخام برم عمل کنم و تا میام برم استخر و فیزیوتراپی تیر ماهم میرسه و تمدید دفترچم تموم میشه دیگه و کلا بیمه هم ندارم و یه مشکل دیگه شاید استخدام اورژانس هم برسه و من به خاطر مشکلم نتونم استخدام بشم اونم تو این وضعیت کار    یعنی تمومه مشکلات دست تو دست هم داده واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم 

تشکر از لطف شما میشه دکترتون رو به منم معرفی کنید

اگر تهران هستین پیشنهاد میکنم به کلینیک سینوهه سر بزنید
تماام روش های درمانشون غیر جراحی هست
پزشکاشون بسیار مجرب و حرفه ای هستن و دارای کد وزارت بهداشت
و از بروزترین تجهیزات و روش ها برای درمان استفاده میکنن

میشه آدرس یا شمارش رو برام بفرستید شما همینجا درمان شدید

بله عزیزم من کلینیک سینوهه میرفتم
آدرسشون : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272
این پیج اینستاشون و اینم کانال تلگرامشون
اینم آدرس سایتشون 👇🏻👇🏻👇🏻
https://dr-jamaly.com/

خب اخرش که چی درد میزنه تو پام تا قوزک پام تیر میکشه حس میکنم افسردگی گرفتم چون شغل ایندم حرکات فیزی ...

من ۲۴ساله هم سه تا از مهرهای گردن دیسک داره هم دو حای کمرم دیسک دارع کمرم و گردنم داغونه نمیدونم چرا اینجوری شدم.و اینکه دکتر فقط مسکن میده و نمیدونم چکار کنم

من ۲۴ساله هم سه تا از مهرهای گردن دیسک داره هم دو حای کمرم دیسک دارع کمرم و گردنم داغونه نمیدونم چرا ...

شما که بدتر از من هستین هم دیسک گردن هم کمر خیلی بد دردیه خدا برا کسی نخواد منم الان موندم چیکار کنم 

2706