2737
2734
چند وقتی هست اکستنشن مژه میکردم تا دیشب دیگه احساس کردم نمیتونم تحملش کنم اخه من همیشه دوست دارم همه چیم طبیعی باشه اینم زد به سرم که برم انجام بدم ببینم چه جوری میشم خدایی هم خیلی ناز شده بود اما دیشب زد به سرم و همه رو کندم مژه های خودم همش ریخته انگار سوخته باشه اونجوری شدم کچلی گرفتم توروخدا بگید چی بزنم به مژه هام تا زودی دربیاد و مثل قبل پر پشت شه مژه های خودم بد نبود :-((((

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عزیزم اگه میتونى ١٥٠ تومن هزینه کنى یه محصول دیور هست عالیه اونو بگیر
هرگز پلی را که از روی آن عبور میکنی خراب نکن حتی اگر دیگر مسیرت به آنجا نمی خورد. در زندگی از اینکه چقدر مجبور می شوی از روی یک پل قدیمی عبور کنی تعجب خواهی کرد
اگه نمیتونى روغن شتر مرغ اصل بگیر بزن من دوستم تو تصادف تمام مژه هاش کنده شده بود الان بیا ببین چه مژه هایى داره! با همین روغن شترمرغ
هرگز پلی را که از روی آن عبور میکنی خراب نکن حتی اگر دیگر مسیرت به آنجا نمی خورد. در زندگی از اینکه چقدر مجبور می شوی از روی یک پل قدیمی عبور کنی تعجب خواهی کرد
2740
پس برم داروخونه ماولا بگیرم پری جون توهم مثل من اکستنشن کرده بودی ؟! دیدی بعد از اینکه مژه هات کنده میشن چقدر حس بدی به ادم دست میده انگار کچلی گرفتم
نانسى جون فدات شم چرا پیدا میشه
2706