2733
2734
سلام لطفا هر کسی طبق رسم و عرف خانوادش بگه بعد از تولد نی نی برگشت خونه خودش یا رفت خونه مامانش؟؟؟و چند روز کمکی داشت؟
عرف ما این بود که من برم خونه مامانم اما چون خونشون دور بود مامانم بنده خدا اومد پیش من تا 20 روز . بعدش من رفتم. البته من می خواستم حتما شوهرم پیشم باشه و خونه مامانم به محل کارش خیلی دور می شد.
آدما مثل عکس هستن ؛ زیادی که بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضیا رسم دارن میرن خونه مامانشون .بعضیا میرن خونه خودشون و مامانشون میاد پیششون- بعضیا هم شرایطشون فرق میکنه و با توجه به شرایطشون عمل میکنن.
دوستای خوبم کامل بگید تا اونایی که منتظر نی نی هستند از تجربیاتتون استفاده کنن.
2742
2740
من میخواستم برم خونه خودم. اما خیلی خسته و داغون بودم. خونه ام هم نامرتب بود. فردای سیزده به در بود و هنوز یه سفره هفت سین درب و داغون پهن بود. 14م میخواستم خونه مو تمیز کنم که کیسه ابم پاره شد.

در ضمن بخیه داشتم و چهار طبقه باید بالا میرفتم
این شد که رفتم خونه مامانم و 12 روز اونجا موندم. البته اگه خونه خودم میرفتم مامانم 10 روزی پیشم میموند.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706