2733
2734
عنوان

دکتر فریده کاظمیان ابیانه

43720 بازدید | 69 پست
سلام به همه ی دوستان گلم.

میخواستم بدونم کسی از شما پیش این خانوم دکتر زایمان انجام داده؟ کسی ایشون رو میشناسه؟
اگه ازشون تجربه ای دارید لطف کنید و بهم بگید ممنون میشم.
خدایا چنان کن که روزهای عمرم در انجام کاری سپری شود که مرا برای آن آفریدی.
همونی که مطبش شهرک غربه؟! نمی خوام ذهنیتت رو خراب کنم ولی متاسفانه دختر خاله ام خیلی خیلی ناراضی بود ازش. جنین مشکلی داشت و ایشون نفهمیده بودن و کود مارکر هم نداده بودن و متاسفانه دختر خاله ام به مشکل برخورد... اگر بتونی دکترت رو عوض کنی بهتره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانومی
من چند سال پیش دکتر خودم یه ماه مسافرت بودن و به خاطر یه مشکل اورژانسی مجبور شدم برم پیششون اگر اشتباه نکنم بیمارستان لاله هم کار میکنه خیلی ناراضی بودم. هم متاسفانه اخلاقشون بد بود هم این که به نظرم دقتشون خیلی کم بود. زیاد از ایشون خوشم نیومد. خب اگر طرف غرب تهران می خوای بری دکتر برو پیش دکتر صفارزاده که کارشم خوبه...البته من دکتر خودم خانم دکتر شادانلو هستن. نمی دونم می شناسیشون یا نه؟ یکی از بهترین دکترهای تهران هستند...من واقعاً به شخصه خیلی ازشون راضی هستم. توی تاپیکشون هم اگر خواستی می تونی بری....پشیمون نمی شی. یه بار برو ببینشون عزیزم.
2742
سلام البا خانم : من دخترم بهاره رو سال 86 پیش ایشون بهدنیا آوردم (سزارین). توی بیمارستان لاله و آتیه زایمان انجام می دن که ما رفتیم آتیه. دکتر بدی نیست ولی خب خیلی هم خوب نیست. یعنی خیلی معمولیه.

دکترای بهتری هم هستن. البته اگر دکترته و بهش عادت داری که هیچی... اخلاقشم بد نیست...ولی خب خوبم نیست...واقعا همه چیش معمولیه. تازه بیمارستانش هم که انقدر ازش تعریف می کنن همچین مالی نبود! یعنی بیمارستان هم معمولی بود

این طور بهت بگم که اگر بخوام دوباره زایمان کنم اونجا و پیش دکتر کاظمیان نمی رم دیگه.
2740
بچه ها ازتون خیلی ممنونم
من تعریف ایشون رو خیلی شنیده بودم
یه بار هم رفتم مطبش به ظرم اخلاق و دقتش بد نبود!
خودم پیش دکتر شادانلو میرم. میخواستم زایمانم رو پیش کاظمیان انجام بدم.
حالا که شما ها ناراضی هستین نمیدونم چیکار کنم...............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته مهرنوش جون منم شنیدم بیمارستان آتیه دیگه خوب نیست. الان کاظمیان فقط تو بیمارستان لاله و مادران زایمان انجام میده

میشه بگی از چی ناراضی بودی؟ بد اخلاق بود؟
2706