2737
2739
سلام من تو هفته 8 بارداری ام داره جونم بالا میاد از تهوع شدید تو رو خدا اگه راهی هست در مقابل تسکینش بهم بگید من حالم خیلی بده و به راهنمایی تون شدیدا نیاز دارم.منتظر جوابم
سلام به همه
نمیدونم من چرا نمیتونم پست جدید اضافه کنم ! آیا به خاطر اینه که تازه عضو شدم ؟؟

بهرحال اینجا مشکلم رو میگم
خانم من حدود 2 ماهه که باردار شده و البته به روش IVF
الان پروژسترون میزنه (هر روز)

تو هفته هشتم و نهم که الان هستش تهوع شدید داره ! متاسفانه بعد ازظهرها هر چی خورده بالا میاره
میتونه به بحث روش بارداریش و این آمپول ها ربط داشته باشه
کسی این تجربه رو داشته ؟
از اون طرف هم چون IVF کرده میترسم هر چیزی بهش بدم از زنجبیل گرفته تا داروهای شیمیایی و مولتی ویتامین ها

ممنون میشم کمک کنید ! نمیتونم این حالتش رو ببینم ! خیلی ناراحتم !
salam
man hamintor hastam alan mahe haftom hastam vali hanooz tahvo daram va doktor be man ghorse ondansetron (demitron)dad hanooz ham roozi yeki mikhoram ,baghie khorakiha ra emtehan kardam javab nadad,2 mah bastari boodam bekhatre estefraghe shadid ,faght hamin ondansetron nejatam dad.ba doktoret mashverat kon age lazem bood behet bede
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ثبت نام کارگاه سفر پرماجرای کودک

رشد کودک(تولد تا 6 سالگی)

مدرس :

علیرضا صدیق منش، روانشناس (عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره) و مدیر کلینیک نی نی سایت

زمان :

چهارشنبه 19 دی، ساعت 13 الی 15

پنجشنبه 20 دی، ساعت 10 الی 12

لینک ثبت نام

2742