2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اشتباه نمی کنی عزیزم؟ سیزده ماهگی شش کیلو ؟ 😓😓😓

نه اشتباه نمیکنم نه ماهگی هفت کیلوشدبعددرگیردندون دراوردن شدبدتریک کیلوکم کردشدشش کیلو😢قدووزن ودورسرهمش زیرنمودار.والابچه های نارس بازوزنشون ازاین بهتره بچه من دیگه افتضاح لاغرمردنیه😭😭😭

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
عزیزم تولدش چند بود .واکسن یکسالگی سخته؟

من زدم خیلی راحته نه تب میکنه نه دردداره راحته راحت.عوضش میگن واکسن هجده ماهگی سخته.دخترم یک سالگیش شش کیلویه میبینی چقدرتپله😞😞😒😒

عزیزم اشتباه نگفتی؟

نه خاکبرسرم کاش اشتباه میگفتم زیرقرمزه تونمودار.قدشم تازه شده هفتاد 😢.بچت غذای خودتون میدی بهش؟غذای نونی مثل کدویابادمجون یااملت خالی میدی یانون؟دخترمن اصلاجویدن بلدنیست عوق میزنه حتی تخم مرغ خالی رو

من زدم خیلی راحته نه تب میکنه نه دردداره راحته راحت.عوضش میگن واکسن هجده ماهگی سخته.دخترم یک سالگیش ...

پس خوبه.منم یه هفته دیگه باید ببرم برای واکسن....

اره عزیزم وزن بچت کمه😔😔ازمایش خون بردیش؟؟

اگه بردی..همون احتمال زیاد بخاطر دندونه پسرمنم دوتا دندون دیگه در اورده کلاااا بی اشتها شده😑😕

نه خاکبرسرم کاش اشتباه میگفتم زیرقرمزه تونمودار.قدشم تازه شده هفتاد 😢.بچت غذای خودتون میدی بهش؟غذای ...

مثل پسر منه 

براش سوپ های مقدی درست کن 

قلم گوساله بگیر عصاره اشو بزار فریزر هر دفعه یه تیکه اشو بنداز تو سوپش 

پای مرغم همینجوری عصاره اشو تو سوپاش بریز

میکس یا له کن بده بهش 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
نه خاکبرسرم کاش اشتباه میگفتم زیرقرمزه تونمودار.قدشم تازه شده هفتاد 😢.بچت غذای خودتون میدی بهش؟غذای ...

برای قدشم حریره بادوم درست کن 

بادوم و پودرشو تو فرنیش بریز بخوره 

مولتی و اهن بهش مداوم میدی ،،؟؟

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
پس خوبه.منم یه هفته دیگه باید ببرم برای واکسن.... اره عزیزم وزن بچت کمه😔😔ازمایش خون بردیش؟؟ اگه ...

دارم ازغصه میمیرم بچه نارس وزنش ازبچه من بیشتره.تازه دوماه بوددنیااومده بوددکترازمایش مدفوع وادرارگرفت گفت سالمه این هفته ام قراره بازببرمش دکتر.دکترمیگه ارثیه کاریش نمیشه کرد.دخترمن بی اشتهاس ازاینورم روزی سه چهاربارشکمش کارمیکنه بهداشت میگه عادیه میگم نکنه اسهاله😭😭

یه چکاب کامل هم بگو دکتر براش بنویسه 

شاید اهن بدنش کمه که اشتها نداره 

بهت توصیه میکنم مولتی ویتامین و اهن خارجی بهش بدی تا اشتهاش و باز کنه این وزن کمشو جدی بگیر ببر دکتر حتما 

برای قدشم حریره بادوم درست کن  بادوم و پودرشو تو فرنیش بریز بخوره  مولتی و اهن بهش مداوم ...

اهن ومولتی یه موقع هایی یادم میره یادم باشه میدم.ولی بدبختی الرژی داره به پودربادام وشیر.فرنیشم بااب درست میکتم چیزای مقوی هیچی نمیتونم بدم برای حساسیتش😢

2706