2733
2734
عنوان

نمایندگی الکترواستیل در اصفهان

824 بازدید | 3 پست

کسی اطلاعی از آدرس نمایندگی الکترواستیل در اصفهان داره قبلا از تعمیرکاران شرکت نوین سرویس اصفهان برا خدمات یخچال ما امدند که بسیار از کارشون راضی بودم راستی کس دیگری این یخچال را داره دسگیره در یخچالم شکسته و هر جا دنبال نمایندگی الکترواستیل در اصفهان برا خرید آن رفتم هیچکدوم نداشتند همه عنوان می کردند که تعمیر یخچال الکترواستیل در اصفهان را انجام می دهند قطعات دستگیره در یخچال را ندارند اگر کسی اطلاعی از نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در اصفهان داره خواهشش اطلاع بده تا مشکل یخچال من حل بشه.

روش جالبی برای تبلیغات بود 😅

شما که تعمیرکارید بگید تو این گرونی ارزش داره الکترواستیل بخریم؟ دو قلو طرح سایدش خوبه؟ خیلی واسه تعمیرش رفتید؟؟

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤

ماشا اله با این تعداد پستی که شما رو نی نی سایت داری ما حرفی برا گفتن نداریم. 

یخچال اگر برند ایرانی چه الکترواستیل یا هربرند دیگه ای خواستید بخرید به نظر شخصی من دو قلو بخرید کیفیت ساید های تولید داخل بجز اسنوا خیلی خوب نیست اگر این گرونی ها پیش نیومده بود میگفتم ال جی یا سامسونگ ولی با این شراط اقتصادی بین محصولات ایرانی پیشنهادم اسنوا الکترواستیل و امرسان و هیمالیا هست به نظر من که در نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل اصفهان مشغول هستم یخچال الکترواستیل جز برند های با کیفیت داخلی هست تعمیراتش جزیی و عمدتا عیوبی مانند خرابی فن یا المنت برفک زدایی بوده که با هزینه ای حدود 100-200 قابل حله.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام الان نمایندگی های الکترواستیل در اصفهان بسیار زیاد شده ادم نمیدونه به کدوم اعتماد کنه 

من با آقای بلوچیان آشنا شدم که واقعا هم کارشون خوب بود هم انصاف داشتند از همه مهم تر مجوز نمایندگی مجاز الکترواستیل در اصفهان هستند

2731