2737
2734
سلام مامانا دخترم از روز اول با صدا شیر می خوره و مچ مچ می کنه هرطوری که سینه رو دهنش می ذارم فایده نداره.
این طبیعیه؟ کسی مثل من بوده؟ آخه هرکس می بینه تعجب می کنه و برای همه سواله که چرا اینطوری شیر می خوره.
Lilypie Premature Baby tickers
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
پسر منم اینطوری بود با صدا شیر میخورد بعد که بزرگتر شد خوب شد دیگه با صدا نمیخورد فکر کنم 3 ماهگی به بعد خوب شد الان داره یک سالش میشه و آروم شیر میخوره ولی وقتی خیلی تشنه است با صدا آب میخوره. دخترت چند وقتشه؟
بچه ها با هم متفاوتند....هرکس گفت بگو
پسر من از همون ااول دوتا قلب شیر میخورد بادگلو داشت....باورت نمیشه نصف شب بیدار میشد در1سالگی بادگلو میزد....
نوزاد که بود به خاطر این نیم ساعت بیشتر نمیخوابید بادگلو داشت بیدار میشد با اینکه زیاد نگهش میداشتم در بغلم....
هرکس چیزی گفت بگو بچه ها متفاوتن
من یادمه یه دوره اینطوری شیر میخورد
وای عزیزم
نوش جونش برار بخوره خوب مگه چیه؟
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
دخترم 3 ماهشه
ماریا جان من خیلی تلاش کردم اما سینه رو هرطوری میگیره مچ مچ میکنه
حتی شیشه هم با صدا مک میزنه
توی خواب هم که مک میزنه (وقتی هیچی تو دهنش نیست) هم با صداست
Lilypie Premature Baby tickers
2740
ای جان! یعنی ملچ ملوچ میکنه؟این که خیلی نازه خوب لابد شیرت خیلی بهش مزه میده دیگه! بزار هرجور عشقشه شیر بخوره
خواهرای من! یادتون نره ما زنا اول یه آدمیم با همه ی دلمشغولیای یه آدم، بعدش یه مادر و یه همسر.
گلی جون اگه خیلی باد گلو داره خوب عزیزم هوا میخوره با شیرش خوابیده بهش شیر بده ببین فرق میکنه کلا روش هارو امتحان کن درمورد پی پی همشون با صداست نگران اون نباش هوا زیاد میبلعه اگه دلدردی نیست بزار راحت باشه
خدای من خداییست که اگر سرش فریاد بکشم به جای دست رد به سینه ام نوازشم می کند و میگویید من که میدانم جز من کسی را نداری
2706