2737
2734
خیلی اتفاقی اسفناج خریدم.چ.ن هیچ وقت دوست نداشتم!فقط تمیزش کردم و شستمش.میشه یادم بدین چکارش کنم؟چطوری درست میشه و با چی و به چه اندازه قاطی بشه؟
اسفناج و پاک کن و بشور و خرد کن بعد بذار تو قالمه و با حرارت خیلی کم بپزه.تو ظرف جدا پیاز داغ حسابی درست کن و بعد از خنک شدن اسفناج با ماست و پیاز داغ مخلوط کن بذار تو یخچال تا خنک شه.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام خوردش کن بریزش تو قابلمه در دار روشو بذار تایه کمی نرم شه زیاد نپزه که خواصشو از دست میده با ماست قاطی کن من تو یه کیلو ماست یه کیلو اسفناج میزنم نمک و کمی فلفل ساه اضافه کن بعضیا سیرمیزنن من دوس ندارم.هرچی بیشتر تو یخچال بمونه خوشمزه تره حتماهم در ماستو بذار که بوی یخچال نگیره
تورا در آرامش میخواهم ایرانم....
2740
سلام خوردش کن بریزش تو قابلمه در دار روشو بذار تایه کمی نرم شه زیاد نپزه که خواصشو از دست میده با ماست قاطی کن من تو یه کیلو ماست یه کیلو اسفناج میزنم نمک و کمی فلفل ساه اضافه کن بعضیا سیرمیزنن من دوس ندارم.هرچی بیشتر تو یخچال بمونه خوشمزه تره حتماهم در ماستو بذار که بوی یخچال نگیره
تورا در آرامش میخواهم ایرانم....
رونیکا جونی من اسفناج روخوب میشورم وبعدباکمی نمک وخیلی کم اب میزارم میپزه
بعدکه پخت یاساطوریش میکنم ویاباگوشتکوب خوب لهش میکنم بعدسیررنده شده+ماستوبهش اضافه میکنم
عالی میشه
سلام
جاتون خالی منم دیشب درست کردم
خرد کن و کمی اب بریز خیلی کم چون خودش اب میندازه بزار کمی بپزه بعد که ابش خشک شد بهش پیاز داغ اضافه کن و یک سبر کوچولو هم رنده کن و کمی هم مغز گردو واقعا عالی میشه با ماست بخور و حالشو ببر ....نوش جون
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2706