2733
2734

البته من چهار سال پیش اونجا بودم یه ماما داشت خانم اسکندری تو درمانگاه پردیسان شاید الانم باشه

خیلی خیلی خوب بود البته مطبش همیشه شلوع بود ساعت 6بعدازظهر میومد تا ساعت 1و 2 نیمه شب میموند شیفت صبح هم ماما داشت یکی دو بار مجبور بودم رفتم نفر اول بودم اصلا کسی نمیرفت

هیچ کسی رو به مقام خدایی بالا نبر...میره اون بالا واست عذاب نازل می‌کنه!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
منو لیپارستان گلپایگانی عمل کرد و خیلی خوش اخلاق هستن از ۱۱۸ شماره مطبش بگیر 

سلام خانم شما پیش دکتر طیبه قاسمی زایمان کردی؟ سزارینت اختیاری بود ؟ میشه بگی هزینه هات چه قدر شد؟

من از طبیعی میترسم میخوام ببینم این دکتر قبول میکنه سزارین کنه؟

سلام خانم شما پیش دکتر طیبه قاسمی زایمان کردی؟ سزارینت اختیاری بود ؟ میشه بگی هزینه هات چه قدر شد؟ ...

سلام بله طیبه قااسمی عمل کرد ولی اختیاری نبود سز من.من اورژانسی سز شدم منتها عملم عالی بود

ولی اختیاری هم عملت میکنه و خیلی با انصاف

سلام بله طیبه قااسمی عمل کرد ولی اختیاری نبود سز من.من اورژانسی سز شدم منتها عملم عالی بود ولی اختی ...

جدی چه خوب..اخه من پیشش پرونده دارم هنوز راجب زایمان ازش سوال نکردم...بهش بگم قبول میکنه یعنی.. نمیدونی چه قدر پول میگیره؟

فک کنم هیچی زیر میزی نمیگیره ولی خودتون دقیق بپرسید ولی خیلی خیلی دکتر خوبیه

جدی وای خدا کنه.. اره خداییش اخلاقش عالیه و  مطبش خلوته

حالا بنظر شما طبیعی بهتره یا سزارین بارداری اولمه 

خیلیا بهم میگن طبیعی زایمان کن ولی من وحشت دارم

2706