2737
2734
سلام.دخترم 1 سال و 3 ماهشه.از نوزادی دمر می‌خوابید.الان چند وقته رو بالشش دمر می‌خوابه و خودش به اون می‌ماله بعضی وقت‌ها هم با عروسک‌هاش این کار می‌کنه.می‌ترسم این عادت روش بمونه. اون خیلی کوچیکه.اعصابم خیلی به هم ریخته حوصله هیچ کاری رو ندارم.چند وقته بالشش بهش نمیدم ولی وقتی میریم جایی بالش می‌بینه شروع می‌کنه .به هیچ کس هم چیزی نمی‌تونم بگم تو رو خدا راهنمایی کنید.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
باید بگم در این مورد حتی اگر بچه با خودش هم داره بازی می‌کنه [آلت تناسلی‌]بد‌ترین کار اینکه دعواش کنید چون از لحاظ روانی‌ روش تاثیر میذاره و بزرگتر که بشه به مشکل میخوره،اون داره بدن خودش رو میشناسه که کاملا طبیعی هست ،و تنها کار و بهترین کار اینه که فقط اون لحظه حواسش رو پرت کنید تا چند وقت این کار رو ادامه بدین کاملا به راحتی‌ این سنّ رو ردّ می‌کنه.
[smiley]s/sm06.gif[/smiley] [smiley]l/l_46.gif[/smiley] [smiley]s/sm_50.gif[/smiley]
من فکر نمیکنم کار بدی میکنه!
بچه ها کلا عاشق لطافت و نرمی هستن و چون بالش و پتو یا لحافشون نرم و لطیفه از اینکه روش غلت بزنن یا به خودشون بمالن خیلی خوششون میاد
من خیلیی از بچه ها رو دیدم اینجورین....پسر خودم 8 ماهشه ولی عاشق پتو و بالششه....
تا بهش میدم میکشه روی سرشو غلت میزنه این ورو اونورو میکنه تو دهنش و کلا خیلی بازی میکنه باهاش..تا ازشم میگیرم جیغ میکشه!
عروسکای پولیشیشم که بهش میدم میذاره زیر سرشو و هی خودشو میماله بهشون و باز میکنه تو دهنش!
ولی اسباب بازیهای دیگه که جنسشون لطیف نیست رو باهاشون اینجوری بازی نمیکنه
به نظر من که کاملا طبیعیه...بچه احساس ارامش میکنه

آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا
2706