2733
2739

سلام کسی با خانم دکتر شهامی در بیمارستان نیکان سزارین کرده؟ من یک هفته دیگه باهاشون وقت سز دارم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
شهامی خیلی اخلاق و رفتارش خوبه  ی آرامش خاصی داره  برای آدم وقت میزاره  کلن پزشک خ ...

سلام عزیزم
میتونم در مورد زایمانتون تو بیمارستان نیکان (اقدسیه) بپرسم. منم قراره اونجا زایمان کنم

هنوز بین طبیعی و سزارین مردد هستم. هزینه کلی هر دو مورد هم از بیمارستان پرسیدم.
از زایمانتون راضی بودید؟ هزینه کلی زایمانتون چقدر شد؟ مثلا سزارین با اتاق خصوصی؟
ببخشید باز هم یه عالمه سوال تو ذهنمه
ممنون

انواع مانتو، مجلسی، تونیک، شومیز، شلوار و.... زنانه و دخترانه  ladystylish  با اطمینان در منزل خود خرید کنید.
سلام عزیزم دکتر شهامی عالی بود  خیلی رسیدگی می‌کنند  و اینکه من با پمپ درد و اتاق vip720 ...

سلام عزیز واقعا راضی بودین؟سزارینتون خوب بود؟بخیه هاتون خوب زد؟ممنون میشم پاسخم بدین

سلام عزیزم دکتر شهامی عالی بود  خیلی رسیدگی می‌کنند  و اینکه من با پمپ درد و اتاق vip720 ...

راضي بودي از دكتر و بيمارستان؟هزينه اضافي نگرفتن ازت؟شهامي قبول نميكنه با بيمه كار كنه من همه رو بايد ازاد بدم خيلي زياده