2737
2734
پسر من الان نزدیک 3 ماهشه........درست از 40 روزگی به این طرف هفته ای یک بار مدفوع می کنه..........چند بار هم دکتر بردمش میگن مشکل خاصی نیست. رنگ مدفوعش طبیعیه و غلظتش هم معمولیه. ولی روزی که موعد مدفوعشه خیلی بی آرامی داره و اذیت میشه. در ضمن با شیر خودم تغذیه میشه و کولیک هم داره. میشه منو راهنمایی کنین.
عجب!!!!!!!!!!
دخترای من تا 10 ماهگی شون روزی سه بار هر کدوم دستشویی میکردن... رسما دهنمو....کرده بودن... انقد که پوشک مصرف میکردم ورشکسته شدم رسما
ولی فکر کنم اگه شیر خودتو میدی خیلی عجیب نباشه
.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دکتر من میگه اگه بچه ای یوبوست بگیره تا یک هفته باید مدفوع کنه..اما نه همیشه اینطوری باشه..فقط تو شرایط یوبوست..شاید شیرت به پسرت نمیسازه..من پسرم همیشه شکمش شل بود تا غذا رو شروع کرد..به نظرم یه چند تا دکتر دیگه برو
طراحی داخلی...چیدمان..دکوراسیون داخلی...با نازلترین قیمت http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=672610
2742
2740
دختر من از 2 ماهگیش یعنی یک هفته بعد از واکسن دو ماهگیش اینجوری شد، دکترش میگه چون شیر خودتون رو میخوره هیچ مشکلی نداره، هر چی هم من نگرانم میگه جای نگرانی نیست. البته دختر من فقط هفته اولش موقع دفع یک کم فاشر بهش اومد، الان هفته ای یه بار ولی علائم درد و اینا نداره. میگن شیر مادر بیشترین جذب و کمترین دفع رو داره
وایییییییییییییی مرسی از اینکه جوابمو دادین...........

خیلی نگرانم..............اصلا یبوست نداره...............تعجب منم از همینه...............قبلش روزی 4 یا 5 بار بود.............یهویی این طوری شد

فکر نمی کردم این موقع شب کسی جوابم رو بده
2706