2737
2734
عنوان

ارتباط مستقیم اسامی و سرنوشت آدمها

5910 بازدید | 91 پست

سلام چقدر میدونین راجب ارتعاش اسامی؟؟

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام

الان ک بحثش شدید داغه و همه جا میگن پول بدین تا براتون ارتعاش اسامیتونو بدست بیاریم 😑😁😅

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من تو بچه اولم دس و پا شکسته ی چیزایی فهمیدم اماااا متاسفانه کامل چیزی پیدا نکردم ..همه جا پولی ...اماااا ی یکسالی میشه اونقدررررر کندو کاش رفتم ک پیداش کردممم

2740

۴ نوع اسم داریم..

اشرافی

عرفانی

کم درآمد

حادثه آفرین

من هم نحوه محاسبه رو میدونم هم توضیحات ایناااا....

اسم هر کسی با اسم مادرش محاسبه میشد به کمک حروف ابجد..

حالا ن اینکه فقط سرنوشت و زندگیمون از روی اسم باشه خیلییی چیزام موثره اما حداقل میتونیم برا بچه های آیندمون اسم اشرافی انتخاب کنیم!

۴ نوع اسم داریم.. اشرافی عرفانی کم درآمد حادثه آفرین من هم نحوه محاسبه رو میدونم هم توضیحات ...

من و مامانم هر دومون دوتا اسم داریم تکلیف ما چیه  اخ ک چه اشتباهی کردن منو دو اسمه کردن خیلی بده

حالا ن اینکه فقط سرنوشت و زندگیمون از روی اسم باشه خیلییی چیزام موثره اما حداقل میتونیم برا بچه های ...

خب روش امجد 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706