2737
2739
سلام بچه ها. من حدود 2 ماهه دیگه زایمانمه. شوهرم می خواد برام یه انگشتر بکش بخره. من بهش نگفتم که نخر ولی زیاد اهل طلا ملا نیستم. درضمن الانم قیمت طلا هی میره بالا هی میره پایین. خیلی نابسامانه وضعیتشو ما هم که خونه نداریم دوس ندارم خرج الکی بکنم. ولی دوس دارم شوهرم برام یه چیزی بگیره. در ضمن تولدم هم نزدیک زایمانمه . روز زن هم که نزدیکه. 17 خرداد. راستی شما چی هدیه گرفتید؟؟؟؟؟
حتما بگو برات طلا بگیره . نه تنها خرج الکی نیست بلکه واست پس انداز هم می شه . تازه روز به روز میره روش و ضرر نمی کنی .
من که هنوز مامان نشدم اما اگه جای تو بودم از همسر گرامی طلاااااااااااااااااااااااااا می خواستم . من عاشق طلام . چشمک .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من اگر باردار شم و زایمان کنم. شوهرم حتما برام می گیره ... چون اونا کلا رسم دارن ... مادر شوهرم برای هر بچش یه تیکه طلا یادگاری داره ..که پدر شوشو خریده ...
ما زنا تا کی میخواییم قناعت کنیم ..جلو خرجو بگیریم ... به نظر من که شده یه تیکه کوچولو بگیریم ..
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
برای من یک دستبند خیلی قشنگ خرید که متاسفانه گمش کردم. طلا از همه چی بهتره
به قیمت سپید شدن موهایم تمام شد، ولی آموختم که: ناله ام سکوت باشد/ گریه ام لبخند/ و تنها همدمم، خدا/
2740
نه حسنا جان اون موقع طلا گرمی 29 تومن بود چون من دی ماه همون سال زایمان کردم
به قیمت سپید شدن موهایم تمام شد، ولی آموختم که: ناله ام سکوت باشد/ گریه ام لبخند/ و تنها همدمم، خدا/
عزیزم همین طوری گفتم... منم از طلا ملا خوشم نمی اومد شوهرم رفت واسه ام 6 تا النگو خرید 2200 شد..بعدش خواهخرشوهر گرامی یه دست بند پهن و جاری یه نیم ست و مادر شوهر گرامی النگوهاشو عوض کرد....همه کمتر از یه ماه....تازه فهمیدم دنیا دست کیه!!!
  بچه مدرسه ای داری بدو بیا تو     http://www.bamilo.com/stationary_notebook/chitra/
2706