2733
2739
امروز یه اس ام اس از خواهرزاده ام داشتم که مربوط به یه ماجرا بود که یه هفته قبل اتفاق افتاده بود ، تعجب کردم با خواهرزاده ام تماس گرفتم گف اس ام اس فرستاده ولی متنش این نبوده
یعنی اس ام اسی که امروز فرستاده بود با اس ام اسی که هفته قبل فرستاده بود قاطی شده بود ، نصفی از اون اس ام اس با نصفی از این اس ام اس!!
فکرکردم سرکارم گذاشته ولی داره قسم میخوره که اس ام اس صبح یه چیز دگه بوده
حالا بنظرتون چه اتفاقی افتاده؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سحرجون باورکن منم از صبح ذهنم خیلی مشغوله
حدود یکماه پیش همکارم درباره هک کردن گوشی صحبت میکرد و اینکه نرم افزاری وجود داره که افراد میتونن بدون اینکه خود شخص متوجه بشه اطلاعات گوشیش رو هک کنن
فکرنکنم قضیه هک باشه دیروز تقریبا موردی مشابه همین برای من هم رخ داد
"ایران از امروز وارد یک دوره 30 ساله خشکسالی شد با صرفه جویی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم" http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=918843&PageNumber=1 فروش اینترنتی کتاب مناسب ویژه کودکان ونوجوانان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=923585
2740
من یه بار این اتفاق واسم افتاد یه اس ام اس اومد واسم از کسی که رودبایسی باهاش داشتم در مورد یه موضوع خیلی خلی شخصی داشتم سکته می زدم . بعد که گوشیم را خاموش روشن کردم دیدم گوشیم قاطی کرده اس ام اس را دوست صمیمیم فرستاده بنام اون آقا اومده بوده !!!!!!
هرگز در زندگی این دو را ابراز نکنید:

نخست، آنچه نیستید

و دوم ، همه آنچه هستید!
من با یکی از دوستام زیاد اس ام اس بازی میکنم

گاهی اینجوری میشه.
مثلا چند روزپیش 20 تا اس دادم بهش

امروز 10 تا اس دیگه دادم.
ازهرچندتا اس یه کم با هم ترکیب میشه میره

اس های اونم گاهی برای من همینطور میشه
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
برا منم یه بار اینجوری شد، اس ام اس هایی که شاید مربوط به ماههای قبل بود تاهمون روز، از همشون چند کلمه چسبیده شده بود بهم و فرستاده شده بود!!! ینی من فرستاده بودم واسه شوشو!! خعععلی باحال شده بود
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
اون نرم افزاری هم که گفتی درسته هست.
پسرعمه ام داشت .جزئیاتش یادم رفته خیلی وقت پیش بود
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
اره مال منم چند بار اس ام اسام با هم ترکیب شد همه را پاک کردم من فکر کنم وقتی باکسش پر بشه درست نمی تونه نگه داره
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن
2706